جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

از فیلم توقیفی «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» تا «اشباح» داریوش مهرجویی

از فیلم توقیفی «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» تا «اشباح» داریوش مهرجویی

پاپ موزیک – شورای صنفی نمایش در تازه‌ترین جلسه خود که دوشنبه بیست و پنجم فرودین‌ برگزار شد قرارداد اکران سه فیلم جدید را ثبت کرد. با پایین آمدن کف فروش «با دیگران» که در سینما فرهنگ روی پرده است، از چهارشنبه جاری نمایش این فیلم در سینمای سرگروهش به پایان می‌رسد و «زندگی جای دیگریست» به کارگردانی منوچهر هادی جایگزین آن می‌شود …

از فیلم توقیفی «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» تا «اشباح» داریوش مهرجویی

نیکی کریمی، حامد بهداد، یکتا ناصر و پارسا پیروزفر بازیگران این فیلم هستند. در خلاصه داستان «زندگی جای دیگریست» آمده: «داود، بهیار مجرب بیمارستانی است که بیماران مبتلا به مرگ را احیاء می‌کند. اینک مرگ به سراغ او آمده و از طرفی شوهر همسر سابق او نیز به مرگ محکوم شده است.»

«اشباح» به کارگردانی داریوش مهرجویی و «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» ساخته روح‌الله حجازی دیگر آثاری هستند که در نوبت دوم اکران بهار به نمایش عمومی درخواهند آمد. فیلم حجازی که بعد از دو سال انتظار در بخش خارج از مسابقه جشنواره فیلم فجر سی و دوم به نمایش درآمد، در گروه سینمایی استقلال اکران خواهد شد.

«اشباح» نیز در گروه سینمایی آزادی اکران می‌شود. نمایش این فیلم مهرجویی در جشنواره فیلم فجر واکنش‌های مختلفی را از سوی منتقدان به همراه داشت.

منبع : ایسنا

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: