جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

رابرت پلنت آلبوم سولو جدیدش را منتشر می‌کند

رابرت پلنت آلبوم سولو جدیدش را منتشر می‌کند

پاپ موزیکجواد رهبر: رابرت پلنت، خواننده و ترانه‌نویس مشهور انگلیسی، با شرکت «نان‌ساچ رکوردز» قرار داده امضا کرده و قرار است تا قبل از پایان سال ۲۰۱۴ اولین آلبوم خود از طریق این شرکت را به بازار بدهد …

رابرت پلنت آلبوم سولو جدیدش را منتشر می‌کند

جزییات مربوط به این آلبوم، که کار اجرای موسیقی آن را گروه «سنسیشنال اسپیس شیفترز» انجام داده‌، به زودی اعلام خواهد شد و تاریخ برگزاری تورهای مربوط به آن هم همزمان مشخص خواهد شد.

پلنت ۶۵ ساله اولین ترانه‌های خود را در سال ۱۹۶۶ ضبط کرد. او در سال ۱۹۶۷ گروهی به نام «بند او جوی» (Band of Joy) را به همراه جان بونهام راه‌اندازی کرد. طولی نکشید که پلنت، بونهام، جیمی پیج گیتاریست و جان پل جونز نوازندهٔ بیس گروه «نیو یاردبردز» را تشکیل دادند که در نهایت تبدیل به گروه «لد زپلین» شد که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های موسیقی قرن بیستم شناخته می‌شود. عصر «لد زپلین» با مرگ بونهام در سال ۱۹۸۰ به پایان رسید. پلنت از آن دوران به بعد به تهیه‌ی آلبوم سولو و همکاری با گروه‌ها و خوانندگان دیگر روی آورده است.

پلنت درباره‌ٔ همکاری با نان‌ساچ رکوردز می‌گوید: «حمایت و تشویقی که از سوی مسئولان این شرکت دریافت کرده‌ام بی‌نهایت قوی و امیدبخش بوده است. جای خوشحالی دارد که چنین شرکتی پیدا کرده‌ام.»

منبع: موزیک نیوز
خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: