جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

اعتراض یک صدای هنرمندان به کشتار در غزه

اعتراض یک صدای هنرمندان به کشتار در غزه

پاپ موزیکجمع گسترده‌ای از هنرمندان عرصه‌های مختلف از سینما و تئاتر تا هنرهای تجسمی نسبت به کشتار مردم غزه واکنش نشان داده‌اند.

بعد از شروع حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه و انتشار اخبار در مورد فاجعه رخ داده در این منطقه و کشتار زنان و کودکان، هنرمندان بسیاری نسبت به این وضعیت موضع گرفتند و از مجامع بین‌المللی درخواست کردند برای پایان دادن به این اتفاق وارد میدان شوند.
بعد از انتشار بیانیه‌های سینماگران و اهالی تئاتر که به امضای چهره‌های مختلف این عرصه‌ها رسید، حالا فضای مجازی محلی برای واکنش نسبت به این فجایع است.

اصغر فرهادی کارگردان ایرانی صاحب اسکار، با انتشار عکسی در اینیستاگرام خواستار  پایان دادن به کشتار غزه شده‌ است.

هنگامه قاضیانی نیز با انتشار عکسی از کودکان غزه در اینیستاگرام نوشته: «خدایا کی از این کابوس تاریخ بیدار شیم؟ تا کی کشتن کودکان غزه خبر اول صبح ما باشه؟»

اعتراض یک صدای هنرمندان به کشتار در غزه

صابر ابر و رضا ثروتی که این روزها با هم سرگرم تمرین نمایش «رومی» هستند، هر کدام در صفحه اینیستاگرام خود عکسی منتشر کرده‌اند که با نوشته‌ای روی دست چپ و راست خود خواستار پایان کشتار شده‌اند.

هانیه توسلی هم با انتشار عکس از کودکی اهل غزه که روی مقوایی در دست نوشته به کشتار ما پایان دهید، در اینیستاگرام نوشته است: «هیچ چیز نفرت‌انگیزتر از جنگ نیست. هیچ چیز وحشتناک‌تر از کشتن کودکان و مردمان بیگناه نیست. هنوز از به یاد آوردن نوجوانی که زنده سوزانده شد تنم می‌لرزد، کاش دنیا جور دیگری بود.»

اعتراض یک صدای هنرمندان به کشتار در غزه

بهرام رادان پوستری از یک پدر فلسطینی را در صفحه اینیستاگرام خود گذاشته که بعد از ۲۴ سال صاحب فرزند شده بود؛ کودکی که با حمله رژیم صهیونیستی کشته شد.

نیوشا ضیغمی و هدایت هاشمی هم با انتشار عکس‌هایی از فاجعه کشتار کودکان خواستار پایان دادن جنگ‌افروزان به این وضعیت شدند

همچنین مهدی پاکدل نیز پایان جنگ را خواستار شد.

اعتراض یک صدای هنرمندان به کشتار در غزه

نیکی کریمی بازیگر مطرح سینمای ایران، تهمینه میلانی کارگردان سینما و لیلی گلستان مترجم نیز با انتشار متن‌هایی در روزنامه اعتماد، انتقاد خود را نسبت به وضعیت ایجاد شده برای مردمان غزه بیان کرده‌اند.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: