جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

اعلام فیلم های جشنواره تورنتو

Toronto%20InternationalFilm%20Festival اعلام فیلم های جشنواره تورنتو

پاپ موزیک –جشنواره‌ی فیلم تورنتو برای مراسم امسال بیش از ۴۰ فیلم را در بخش‌های مختلف به نمایش خواهد گذاشت.
در این جشنواره که بناست ماه سپتامبر امسال برگزار شود فیلم‌های مطرحی اکران خواهند شد. از میان این فیلم‌ها می‌توان به فیلم تعدیل گر با بازی دنزل واشنگتن اشاره کرد.

اعلام فیلم های جشنواره تورنتو

فیلم “آشوب کوچک” به کارگردانی آلن ریکمن و با نقش آفرینی کیست وینسلت در شب آخر این جشنواره روی پرده خواهد رفت. سال گذشته دو فیلم اسکاری، ۱۲ سال بردگی و جاذبه در این جشنواره به روی پرده رفتند.
این جشنواره پذیرای چهره‌ها مطرحی چون جان استوارت،‌کریس راک و کریس راونر بازیگر کاپیتان آمریکا خواهد بود. از فیلم‌های مطرح این جشنواره می‌توان به سرباز قربانی به کارگردانی ادویک، سیاه و سفید به کارگردانی مایک بیندر و با بازی کوین کاستنر، قاضی با بازی رابرت داونی جونیور و اینجا تو را ترک خواهم کرد به کارگردانی شان لوی،‌ اشاره کرد.

کارهای دیگر از کارگردانان سراسر دنیا نیز در این جشنواره به نمایش گذاشته می‌شوند که به شرح زیر هستند: “باشگاه شورش” به کارگردانی لون شرفیگ،” سامبا” به کارگرانی مشترک “اولیویز ناکاچه”، “اریک تولدانو”، شکارچی روباه به کارگردانی “نبت میلر”،” نقشه‌هایی به ستاره ها” به کارگردانی” دیوید کرونبرگ”، “عشق و تشکر” به کارگردانی “نوح توامباک”،‌”پنج تای برتر” به کارگردانی “کریس راک”، “کیک” به کارگردانی” دنیل بارنز”، “سرقت آمریکایی” به کارگردانی “ساریک آنرسیان”،‌ “حفظ اتاق” به کارگردانی “دنیل باربر”،‌” آموزش رانندگی” به کارگردانی” ایزابل کویزکس”،‌”دسترسی” به کارگردانی “جان پایتسته لئونتی” با بازی “مایکل داگلاس”.
جشنوراه فیلم تورنتو از چهارم تا چهاردهم سپتامبر برگزار خواهد شد.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: