جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

حضور آبجی مرجان اشرفی زاده در جشنواره فجر

حضور " آبجی " مرجان اشرفی زاده در جشنواره فجر

پاپ موزیک – مرجان اشرفی‌زاده کارگردان فیلم سینمایی ” آبجی ” در خصوص دریافت پروانه ساخت فیلمش گفت: پروانه ساخت فیلم سینمایی “آبجی” را به تازگی دریافت کردم و در حال حاضر مشغول آماده‌سازی پیش تولید کار هستم.
وی افزود: فیلمنامه ” آبجی ” را به اتفاق علی تقی‌پور، ناهید طباطبایی،‌ علی‌اصغر و (کارگاه قلم) نوشتم و این اثر یک ملودرام خانوادگی از سطح متوسط جامعه است و نگاه انسانی به مقوله خانواده با رگه‌هایی تقدیرگرایی دارد.
وی افزود: در این فیلم غم و شادی در کنار هم هستند و رگه‌های طنز در دل آن جای گرفته و لحظات شادی را برای مخاطبان رقم می‌زند.
وی در خصوص طنزمایه “آبجی” اظهار داشت: این فیلم، فیلمی با رگه‌های طنز است و فضاهای غم و شادی را در کنار هم برای مخاطبان به تصویر می‌کشد.

حضور آبجی مرجان اشرفی زاده در جشنواره

اشرفی‌زاده در خصوص ارائه اثر به جشنواره فیلم فجر بیان کرد: این فیلم را برای جشنواره سی و دوم فیلم فجر آماده کردم و به زودی این کار را کلید خواهم زد.
وی در پایان در مورد آثار دیگر خود خاطرنشان کرد: آثار دیگری چون ” بانو سمبوک ” برای شبکه یک، “منهای من” (وزن بودن) برای شبکه چهار را آماده ساخت دارم، که در صورت مهیا شدن شرایط ساخت آنها را کلید خواهم زد و فیلم دیگری را با نام “ظهر روز سوم” که البته اسم آن هنوز تثبیت نشده را هم آماده ساخت دارم که قول تأمین بودجه آن را به من دادند که اگر شرایط مهیا شود شروع به تولید می‌کنم و در غیر این صورت ساخت “آبجی” ارجحیت بیشتری برایم دارد.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: