جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

جدیدترین آمار فروش فیلم های در حال اکران

جدیدترین آمار فروش فیلم های در حال اکران

پاپ موزیک – آمار فروش فیلم های در حال اکران توسط مسئولین پخش هریک از فیلم ها اعلام شد.

جدیدترین آمار فروش فیلم های در حال اکران

فیلم‌سینمایی «آتش بس ۲» به کارگردانی تهمینه میلانی طبق اعلام مختاری از دفتر پخش «هدایت فیلم» فروشش در مجموع تهران و شهرستان از مرز یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان گذشت.

مختاری توضیح داد: فیلم «آتش بس ۲» که از ۲۶ شهریور ماه اکرانش آغاز شده است تا دیشب ۱۰ مهر ماه در تهران فروشش به ۸۹۵ میلیون تومان رسید و همچنین در ۱۰ شهرستان هم فروشش از مرز ۲۶۰ میلیون تومان گذشت و در مجموع فروشش به مرز یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان رسید.

فیلم سینمایی «آرایش غلیظ» به کارگردانی حمید نعمت‌الله طبق اعلام سعید خانی پخش‌کننده این فیلم؛ فروشش در تهران و شهرستانها از مرز نیم میلیارد گذشت.

خانی گفت: «آرایش غلیظ» در ۱۶ روز نمایشش در ۲۰ سالن در تهران به فروش ۳۹۱ میلیون تومانی دست یافت و طی ۲ هفته در ۱۴ سالن شهرستان ۱۱۵ میلیون فروخت که در مجموع فروشش در شهرستانها و تهران به ۵۰۶ میلیون تومان رسید و از مرز نیم میلیارد گذشت.

فیلم سینمایی «خانوم» به کارگردانی تینا پاکروان طبق اعلام پخش‌کننده‌اش غلامرضا فرجی روز چهارشنبه ۱۰/۵ میلیون، پنج‌شنبه ۱۳/۵ میلیون و کل تهران تا کنون ۱۸۵ میلیون و در ۱۴ سالن شهرستان در مجموع ۴۵ میلیون فروخت که مجموع فروش آن در تهران و شهرستانها به ۲۳۰ میلیون تومان رسید.

«شهرموشها ۲» تا چهارشنبه ۷ میلیارد فروخته بود و گفته می‌شد از روز دوشنبه هفته پیش‌رو با هماهنگی پخش‌کننده و مدارس، دانش‌آموزان بصورت نیم‌بها از طرف مدارس‌شان می‌توانند این فیلم را تماشا کنند.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: