جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

ثبت نام آکادمی موسیقی خبر خوش رضا صادقی در کنسرتش

ثبت نام آکادمی موسیقی خبر خوش رضا صادقی در کنسرتش

رضا صادقی خواننده پاپ شب گذشته ۴ مهرماه برای دومین بار در سال ۹۳  روی صحنه رفت و گلچینی از آثارش را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی اجرا کرد.

رضا صادقی در بدو ورودش به سالن و پس از اجرای یک قطعه عنوان کرد: برای هر هنرمندی افتخار است که در مسیر زندگی هنری‌اش آدمی‌هایی باشند که به بودن، صدا و هنرش ارزشی قائلند.

ثبت نام آکادمی موسیقی خبر خوش رضا صادقی در کنسرتش

وی ادامه داد: احساس می‌کنم هر برگ زندگی‌ام به لطف خدا و با حضور شما طلایی رنگ است، ولی امشب احساس می‌کنم یکی از طلایی ترین برگ‌های زندگی‌ام با شما رقم می‌خورد، از شما یک دنیا ممنونم.

این خواننده پاپ کشورمان ابراز داشت: یک‌سری  از حرف‌ها هست که همیشه مانند چهره زیبای مادر تکرار است اما دلزدگی ندارد، خوشحالم روی این صحنه در یک شب عزیز هستم که مصادف است با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) در حضورتان هستم، این روز را تبریک می‌گویم امیدوارم امشب شادی را کاملا حس کنید.

صادقی گفت: هر هنرمندی اگر روی هر صحنه‌ای حضور می‌یابد و حرمت می‌یابد به این دلیل است که عده‌ای بخاطر همین حرمت و احترام‌ها رفتند، جانبازان عزیز، شهدا و هنرمندان؛ هنرمندانی چون ناصر عبدالهی عزیز  که برای این روز به خصوص یک کار بزرگ دارد.

وی با یادکردی از احمد شاملو، خسرو شکیبایی، فروغ فرخزاد و سیمین بهبهانی عنوان کرد: هر جمع ایرانی قداست بیشتری می‌یابد وقتی حرمت و احترام پدر و مادر در آنجا هست، برای آنها کف بزنید.

به گفته صادقی، یکسری حرف‌ها شاید است و یکسری حرف‌ها باید اما چون خدا می‌خواهد ما امشب یکی از بهترین و شادترین شب‌ها را خواهیم داشت وی از حاضران درخواست کرد ۱۵ ثانیه ایستاده به احترام شهدا جانبازان و تمام عزیزان دست بزنند.

وی شعر بانو را خواند و گفت: اگر مرد ایرانی عزت و احترام دارد به سبب وجود این بانوان است.

در این دور کنسرت رضا صادقی گروه موسیقی زهی وی را همراهی می‌کردند که این خواننده پیرامون حضور آنها ضمن تشکر اعلام کرد: این گروه با تلاش‌های فراوان و با تمرین دو روز تمام توان خود را گذاشت تا در این مسیر همراهی‌مان کند و من از آنها متشکرم.

این خواننده محبوب کشورمان بارها و بارها در خلال اجرای برنامه این جمله را تکرار کرد که ؛ «من رضا صادقی عاشقتان هستم».

اما نکته مهم و حائز اهمیت در این کنسرت اعلام خبری از سوی رضا صادقی بود و آن اینکه؛ از روز دوشنبه هفته جاری ثبت نام برای مرکز آکادمی موسیقی آغاز می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند پس ثبت نام، در آن شرکت کنند. در این آکادمی بهترین صدا و اتفاق موسیقی برگزیده خواهد شد. امیدوارم هرکسی در این سالن و هرجایی صدای خوبی دارد در این آکادمی شرکت کند و من در آینده روبروی وی بنشینم و لذت ببرم.

در این کنسرت صادقی ضمن بیان اینکه بزودی کنسرتی را در جنوب کشور برگزار خواهد کرد، یکی از آهنگ‌های خود را اجرا کرد.

رضا صادقی بعد از سکوتی چند ثانیه ای اینبار با هواداران «خدا با منه» را همخوانی کرد تا این حس خوب همچنان با آنها بماند.

وی گل نازم  را جز اولین کارهایی دانست که پیش از متولد شدن فرزندش «تیارا» آماده کرده بود و آن را خواند و از حاضران خواست به افتخار کوچک‌ترین‌های محفل کف بزنند.

«وایستا دنیا» یکی از پرمخاطب‌ترین اجراهای رضا صادقی بود که آرش مقدم آن را به زیبایی رهبری کرد و پنجه‌های هنرمند پویا نیک‌پور بارها حاضران را به وجد آورد.

منبع: فارس

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: