جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

حبیب با مرد تنهای شب به نمایشگاه کتاب تهران می‌آید

حبیب با مرد تنهای شب به نمایشگاه کتاب تهران می‌آید

پاپ موزیک بهمن بابازاده : مجوز انتشار مجموعه ترانه‌های حبیب محبیان در ایران صادر شد و در نمایشگاه کتاب امسال ارائه خواهد شد …

حبیب با مرد تنهای شب به نمایشگاه کتاب تهران می‌آید

این کتاب که برگزیده‌ای از آثار و ترانه‌های حبیب در همه سالهای فعالیت‌اش را تشکیل داده است، با عنوان «مرد تنهای شب» همه مجوزهای لازم برای انتشار را اخذ کرده و از سوی انتشارات «نصیرا» اردیبهشت ماه امسال در نمایشگاه کتاب امسال ارائه و توزیع خواهد شد.

«بابک اباذری» مدیر عامل انتشارات «نصیرا» درباره این کتاب در گفتگو با ما گفت: «این کتاب مجموع ترانه‌های آقای حبیب است. ترانه‌هایی که طبق قواعد و قوانین جمهوری اسلامی تهیه و تولید شده است. ایشان در حال حاضر در ایران به سر می‌برند و حق دارند از فضای فرهنگی کشور استفاده نمایند. آثار ایشان هم در اداره ارشاد بررسی شده و مجوزهای لازم را اخذ کرده است. ترانه‌هایی مثل «مادر» و… که دارای فضایی خانوادگی هستند در این کتاب گنجانده شده‌اند.»

وی همچنین درباره مطلع بودن این خواننده درباره انتشار مجموعه ترانه‌هایش در ایران نیز گفت: «من با خود آقای حبیب و همسر ایشان در ارتباط هستم. ایشان امتیاز این ترانه‌ها را به فردی واگذار کرده بود و ما هم از طریق ایشان توانستیم مجوزهای این اثر را بگیریم و اثر این هفته به چاپ خواهد رسید و امسال قطعا در نمایشگاه کتاب ارائه خواهد شد.»

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!
woroojak می گويد: پاسخ دادن

اههه خدا شکر این حبیب هم از تحریم در اوردنش بیچار ۱۰ سال بود که مجوز نمیدادن بهش یادش بخیر من ۱۰ سالم بود اهنگاشو گوش میکردم کیف میداد الانم کیف میکنم با اهنگاش

تنها می گويد: پاسخ دادن

حبیب از سال ۸۸ اومده ایران نه ۱۰ سال پیش…

LCSoftware می گويد: پاسخ دادن

خخ والله لایک داری تنها

ارسال دیدگاه: