جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

خوشحالی مرضیه برومند از یافتن شاعر شهر موش ها

خوشحالی مرضیه برومند از یافتن شاعر شهر موش ها

پاپ موزیک – مرضیه برومند از اینکه شاعر ترانه معروف «ک مثل کُپُل» سرانجام پیدا شده اظهار خرسندی کرد. این کارگردان همزمان با اکران «شهر موش‌ها ۲» و انتشار گفت‌وگویی با شاعر ترانه معروف «مدرسه موش‌ها» ، با بیان این مطلب گفت: خوشحالم از اینکه یک روحانی شعری به این زیبایی گفته است؛ این شعر در عین حال که کودکانه است، مفاهیم بسیار زیبا و بانشاطی دارد و نشان می‌دهد بخشی از روحانیت در عرصه فرهنگی کودکان، نگاه به‌روزی دارند.

خوشحالی مرضیه برومند از یافتن شاعر شهر موش ها

او در عین حال یادآور شد: ما به گروه کودک تلویزیون شعری نداده بودیم که رد شود بلکه گروه کودک این شعر را آماده به ما داد و به ما هم نگفت شاعر آن کیست و با اجرای خوب موسیقی محمدرضا علیقلی به یک ترانه خاطره‌انگیز برای همه نسل‌ها تبدیل شد.

برومند با اشاره به مضمون ترانه «ک مثل کپل» گفت: این شعر مفاهیم خیلی عالی‌ای دارد و هم نشاط‌آور و هم آموزنده است. دلم می‌خواهد از آقای حسینی ژرفا تشکر و قدرشناسی کنم و بگویم خیلی زودتر از این‌ها باید برای قدردانی دنبالشان می‌گشتم. من بارها می‌خواستم و گفته بودم که دلم می‌خواهد این شاعر را پیدا کنم که به لطف ایسنا این اتفاق افتاد.

برومند همچنین گفت: تهیه‌کننده تلویزیونی «مدرسه موش‌ها» زینت منتصر اسدی بود و همسرشان دستیارشان بودند که بعدها از ایران رفتند.

این کارگردان که پس از انتشار گفت‌وگوی حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابوالقاسم حسینی ژرفا با او تماس تلفنی داشته درباره‌ مکالمه‌اش توضیح داد: مکالمه خوبی داشتیم و گفتم که این باعث افتخارم است که یک روحانی در موفقیت «مدرسه موش‌ها» سهم عمده‌ای داشته و امیدوارم این همکاری ادامه پیدا کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابوالقاسم حسینی ژرفا شاعر ترانه «ک مثل کپل» است که اخیرا در گفت‌وگویی از چگونگی سرایش این ترانه صحبت کرده است.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: