جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

رکورد فروش سینمای ایران در دست موش ها

رکورد فروش سینمای ایران در دست موش ها

پاپ موزیک – با اعلام فروش ۶۰ میلیون تومانی روز سه‌شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۳ در سینماهای تهران، مجموع فروش فیلم سینمایی شهرموشها ۲ از مرز ۸ میلیارد تومان گذشت.

رکورد فروش سینمای ایران در دست موش ها

با عبور از مرز فروش ۸ میلیاردی فیلم سینمایی شهرموشها ۲ رکورد فروش فیلم‌های سینمای ایران را شکست.

 علی سرتیپی یکی از تهیه‌کنندگان فیلم سینمایی شهر موشها با اعلام این خبر گفت: «این میزان فروش کمی بیش‌تر از فروش فیلم سینمایی اخراجی‌های ۲ بوده و عملا از امروز فیلم سینمایی شهرموشها ۲ پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران است.»
او همچنین اضافه کرد: «خوشبختانه روند خوب فروش این فیلم همچنان ادامه دارد و شب گذشته در تهران ۶۰ میلیون تومان فروش داشته است و امیدوارم با توجه به برنامه‌ریزی که برای حضور مدارس در سینماها شده است، شاهد تأثیر مثبتی در فروش این فیلم باشیم.»
پیش از این فیلم سینمایی اخراجی‌های ۲ به کارگردانی مسعود ده‌نمکی در صدر جدول پرفروش‌های تاریخ سینمای ایران قرار گرفته بود.
اعلام این رکوردشکنی در حالی صورت گرفت که چند روز پیش حبیب‌اله کاسه‌ساز، تهیه‌کننده فیلم سینمایی اخراجی‌های در پیامی، پیشاپیش رکورد شکنی شهرموشها ۲ را به تهیه‌کنندگان و کارگردان این فیلم تبریک گفته بود.
شهرموشها ۲ همچنان در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است و طبق گزارش‌ها، استقبال گسترده‌ی علاقه‌مندان از این فیلم بخصوص در شهرستان‌ها موجب رونق سینماها که بعضا حتی مدت‌ها تعطیل بوده‌اند، شده است.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: