جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

فیلم ضد ایرانی آرگو حاصل لابی صهیونیستی است

فیلم ضد ایرانی آرگو حاصل لابی صهیونیستی است

پاپ موزیک –  “کیلب ماپین”روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی آمریکایی معتقد است: فیلم ضد ایرانی”آرگو” ، فیلمی مشمئز کننده که حتی برنده اسکار بزرگترین جایزه صنعت سینما شد را می توان در دسته فیلمهایی قرار داد که حاصل لابی صهیونیستی است.

فیلم ضد ایرانی آرگو حاصل لابی صهیونیستی است

این روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی آمریکایی که برای حضور در کنفرانس بین المللی افق نو به تهران آمد با بیان این مطلب در خصوص نقش رژیم صهیونیستی در حمایت از تروریسم اظهار گفت:  نقش اسراییل در موضوع تروریسم سابقه ای طولانی دارد. آنها در تمام تاریخ این موضوع را ادامه داده اند، آنها در تلاش برای ادامه حیات و اثبات ادعای دروغین خود در مورد سرزمین های اشغالی خود مناطق زیادی را بمباران می کنند.
وی ادامه داد: آمریکا از صهیونیست ها و اتحادیه دفاع از یهودیت حمایت می کند، اتحادیه ای که نهادی تروریستی است، حتی اف بی آی و موساد نیز تروریستی بودن این نهاد را تایید کرده اند.
ماپین خاطرنشان کرد: فعالیت های آنها بسیار زیاد است، حتی یکی از آشنایان من در نیویورک عضو سابق این اتحادیه  ترویستی بوده است، باید بگویم که آنها اقدام به کشتار های جمعی می کنند و علیه آندسته از شهروندان آمریکایی که از اسراییل انتقاد می کنند عملیات تروریستی و بمبگذاری انجام می دهند و با این حال، دولت آمریکا اقدامات آنها را تحمل می کند و به آنها اجازه می دهد که به اقدامات خود ادامه دهند و یا حتی به آنها کمک نیز می کند.
وی افزود: با وجود این موارد، آنها هیچ درنگی برای حمایت از گروههای تروریستی دیگر مانند داعش نمی کنند و واضح است که آمریکا از سوریه خسته شده است چراکه دولت این کشور خلاف میل آنها عمل می کند و در کنار مردم خود و فلسطین ایستاده است. پس کاملا روشن می شود که آنها به دنبال پیدا کردن عناصری در منطقه هستند تا با این موارد مقابله کند، یکی از آنها اسراییل است، اسراییل بر پایه تروریسم ایجاد شد، اسراییل دقیقا خود تروریسم است.
وی در ادامه در خصوص نفوذ لابی صهیونیسم در صنعت فیلم سازی و هالیوود گفت که هالیوود همیشه انعکاس دهنده جامعه و دولت آمریکا بوده است، بزرگترین نمونه از تاثیر گذاشتن صهیونیسم در هالیوود فیلم “اکسودوس” است که در سال ۱۹۶۰ ساخته شد و کاملا فیلمی با دستور العمل صهیونیستی است، این فیلم تبلیغاتی نشان دهنده پیدایش اسراییل است و این رژیم را آزادی خواه و مبارز نشان داده است. هالیوود همواره سعی در شیطان نشان دادن خاورمیانه و ایران دارد و آنها همیشه به دنبال راهی برای حمله به ایران از طریق فیلم بوده اند. فیلم ضد ایرانی”آرگو” را می توان در این دسته قرار داد، فیلمی مشمئز کننده که حتی برنده اسکار بزرگترین جایزه صنعت سینما شد.
وی افزود: اکثریت هالیوود تحت سلطه اسراییل است و از این صنعت برای حمله به مردم خاورمیانه و متشنج کردن شرایط منطقه استفاده می کند.
وی همچنین به وضعیت فلسطینی ها و ادامه راه مقاومت با توجه به شرایط سخت زندگی آنها اشاره کرد و گفت: من فکر می کنم که برای مردم فلسطین امید بسیاری وجود دارد و میلیون ها نفر از مردم سراسر جهان از کاری که آنها کرده اند الهام گرفته اند یعنی این حقیقت که آنها به مبارزه خود ادامه می دهند، ادامه به مبارزه درحالی که کل جهان غرب علیه آنها صف کشیده اند.
این تحلیلگر سیاسی آمریکایی تصریح کرد: با وجود تمام پول و قدرتی که رژیم صهیونیستی در اختیار دارد مردم فلسطین به مقاومت خود ادامه می دهند و البته این کار را بسیار قهرمانانه ادامه می دهند. در کنار این موارد، میلیون ها نفر در سراسر جهان به مردم فلسطین امید ادامه دادن به مقاومت در مقابل دشمن مشابه را می دهند.
وی در ادامه گفت که مردم آمریکا تحت شرایط سخت اقتصادی هستند و دزدی و تخریب اقتصاد خود را دیده اند باید بدانند که فلسطینیان متحد آنها هستند و ما همگی یک دشمن واحد دارند که در حال نابود کردن زندگی امریکا نیز است، نبرد علیه صهیونیسم نبرد تمامی بشریت است.

منبع: سینما پرس

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: