جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

مراسم سالگرد سی ام نمایش ترمیناتو

مراسم سالگرد سی ام نمایش ترمیناتو

 پاپ موزیک – سینماتک آمریکا، استدیوهای متروگلدن مایر، فاکس قرن بیستم و SKED امروز اعلام کردند که جشن ۳۰مین سالگرد نمایش فیلم علمی – تخیلی «ترمیناتور» را برگزار خواهند کرد. آنها قرار است یک مراسم مخصوص برای این فیلم در ۱۵ اکتبر ۲۰۱۴ در سالن اِجِپین تیه تر هالیوود برگزار کنند.
در این مراسم قرار است آرنولد شوارتزنگر بازیگر اصلی «ترمیناتور» و جیمز کامرون نویسنده و کارگردان دو قسمت اول آن، به همراه پل آن هورد دیگر نویسنده و تهیه کننده این فیلم حضور داشته باشند.

مراسم سالگرد سی ام نمایش ترمیناتو

جیمز کامرون درباره این فیلم می گوید: “فیلم «ترمیناتور» اولین بچه من است، و من خوشحالم که مردم هنوز این فیلم را آنقدر به یاد دارند که می خواهند ۳۰ امین سالش را جشن بگیرند. البته که من در مراسم خواهم بود”.
پل آن هورد تهیه کننده این فیلم نیز می گوید: “«ترمیناتور» ارزش احساسی زیادی برای من به شخصه دارد و باعث افتخار من است که می بینم طرفداران بعد از ۳۰ سال همچنان از این فیلم حمایت می کنند”.
گفته شده هزینه بلیت حضور در این مراسم ۲۵ دلار است که از فردا قابل خرید می باشد.
قسمت اول «ترمیناتور» به کارگردانی جیمز کامرون، که با بودجه ۶٫۴ میلیون دلار ساخته شد، در ۲۶ اکتبر ۱۹۸۴ به اکران عمومی درآمد. این فیلم توانست در آمریکای شمالی به فروش ۳۸ میلیون دلاری دست یابد و در سطح جهانی نیز ۷۸ میلیون دلار درآمد نصیب سازندگانش نماید.
قسمت دوم این فیلم با عنوان «ترمیناتور ۲: روز رستاخیز» بار دیگر با کارگردانی جیمز کامرون، هفت سال بعد به اکران درآمد و در سطح جهانی بیشتر از ۵۰۰ میلیون دلار فروش کرد.
قسمت جدید این مجموعه با عنوان «ترمیناتور جنیسیس» هم اکنون مراحل پس از تولید را می گذراند و امید می رود در ۱ جولای ۲۰۱۵ اکران شود.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: