جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

گزارش کنسرت شهرام ناظری در حافظیه

shahram nazeri گزارش کنسرت شهرام ناظری در حافظیه

پاپ موزیک –  شهرام ناظری هنرمند برتر موسیقی سنتی کشورمان، شامگاه شنبه در ویژه برنامه بزرگداشت یادروز حافظ در جوار آرامگاه این شاعر بلند آوازه با حضور معاون اول رئیس جمهور به اجرای موسیقی پرداخت.

گزارش کنسرت شهرام ناظری در حافظیه

شهرام ناظری که پس از ۱۰ سال در حافظیه به اجرای برنامه می پرداخت، با استقبال پرشور دوستدارانش مواجه شد و پس ازتکمیل صندلی های مخصوص حضار و مردم، صدها نفر نیز در بیرون مجموعه، و پشت درهای بسته ماندند و نتوانستند اجرای استاد آواز ایران را از نزدیک شاهد باشند. شهرام ناظری در این اجرای خود اشعار حافظ را با تلفیق موسیقی سنتی اجرا کرد که مورد استقبال، تشویق و اقبال مخاطبین حاضر در این برنامه شد.

در ادامه برنامه شهرام ناظری از حضور مهمانان در این برنامه تشکر کرد و حضور مسئولان عالی رتبه کشور و استان فارس را دراین برنامه، فتح باب فعالیت های فرهنگی در شیراز عنوان کرد.

وی گفت: حافظ حیثیت ایرانیان است که امیدواریم دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به حافظیه داشته باشد.

وی در ادامه صحبت هایش نیز افزود: «بی اغراق حافظ شیرازی بزرگترین شاعر جهان است و خوشحالم از اینکه مسئولین فرهنگی کشور و استان فارس با برگزاری این قبیل برنامه های بزرگداشت،‌یاد و خاطره این اسطوره های جهانی را برای نسل جدید تداعی می کنند.»

«ما هواپیما و کامپوتر نمی توانیم بسازیم و به دنیا صادر کنیم ولی در عوض با صادرات و ترویج فرهنگ ناب ایرانی به دنیا، قطعا حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.»
ویژه برنامه یادروز با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، مسعود سلطانی فرمعاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و مسوولان استانی در جوار آرامگاه این شاعر نامی کشورمان برگزار شد.

گفتنی ست در این اجرا که به همت «سازمان میراث فرهنگی» و موسسه «شهر آفتاب» برگزار شد نوازنده هایی چون: «صابر نظرگاهی، بابک غسالی، سینا علم، سعید همتیان، فرهاد صفری، شهریار نظری و …» در کنار شوالیه آواز ایران روی صحنه رفتند.
«امین موسوی» نیز مشاور هنری این گروه بود .

shahram%20nazeri%201 گزارش کنسرت شهرام ناظری در حافظیه  shahram%20nazeri%202 گزارش کنسرت شهرام ناظری در حافظیه

shahram%20nazeri%203 گزارش کنسرت شهرام ناظری در حافظیه  shahram%20nazeri%204 گزارش کنسرت شهرام ناظری در حافظیه

shahram%20nazeri%205 گزارش کنسرت شهرام ناظری در حافظیه  shahram%20nazeri%207 گزارش کنسرت شهرام ناظری در حافظیه

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: