جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

آلبوم بداهه نوازی تار حسین علیزاده منتشر می شود

آلبوم بداهه نوازی تار حسین علیزاده منتشر می شود

پاپ موزیک – «حسین علیزاده» بعد از یک دهه آلبوم تاری با عنوان «تربت» راهی بازار موسیقی کشور می کند. این اثر بداهه نوازی تار حسین علیزاده با همراهی تنبک پژمان حدادی است که توسط موسسه فرهنگی و هنری «نقطه تعریف» به انتشار درخواهد آمد.

آلبوم بداهه نوازی تار حسین علیزاده منتشر می شود

آلبومِ «تربت» بر اساسِ اجرای مشهد و تربت حیدریه است که بر اساسِ حال و هوای ویژه‌ای که در اجرای آن وجود داشت، علیزاده تصمیم به انتشارِ آن گرفته است. این آهنگساز و نوازنده، همواره اعتقادِ بسیاری به اجراهای زنده و به خصوص اجرا در شهرستان‌ها دارد و حسِ موجود در این اجرا‌ها را بسیار خاص توصیف می‌کند.

«تربت» در مایه های سه گاه و راست پنجگاه است و می توان آن را نخستین آلبومی دانست که حسین علیزاده بعد از یک دهه در آن تارنوازی می کند.

علیزاده این روزها تور کنسرت های خود را در شهرهای مختلف اروپایی به اجرا در می آورد، برنامه های او از شهر وپرتال آلمان آغاز شده و در شهر فرانکفورت به پایان می‌رسد. بهنام سامانی نوازنده سازهای کوبه‌ای و صبا علیزاده نوازنده کمانچه، حسین علیزاده را در این اجرا‌ها همراهی خواهند کرد. به غیر از شهرهای وپرتال و فرانکفورت، او در شهرهای مونیخ، فرایبورگ، مادرید، کلن، برلین و بامبرگ نیز به اجرای برنامه خواهد پرداخت. این تورِ کنسرت ها، نیز بر پایه بداهه نوازی خواهد بود و این در حالی است که حسین علیزاده، پس از بازگشت به ایران، ششم آذر در اقامتگاه سفیر فرانسه، نشان شوالیه هنر و ادبیات را از برونو فوشه، سفیر کبیر این کشور در ایران دریافت خواهد کرد.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: