جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

لغو مجدد کنسرت های علیزاده و فلاحی

لغو مجدد کنسرت های علیزاده و فلاحی

پاپ موزیک –  سرانجام و پس از گمانه زنی های فراوان کنسرت «محمد علیزاده» که قرار بود به جای روز بیست و نه مهرماه در شامگاه جمعه دوم آبان روی صحنه برود لغو شد. شب اول اجرای این خواننده روز بیست و هفت مهر برگزار شد و شب دوم آن به دلیل رحلت آیت الله «مهدوی کنی» و اعلام عزای عمومی لغو گردید. ساعاتی پس از اعلام خبر لغو شب دوم برنامه، مطابق اطلاعیه ای از سوی شرکت «ایران گام» روز دوم آبان به عنوان تاریخ جایگزین اعلام شد.

لغو مجدد کنسرت های علیزاده و فلاحی

طی بیست و چهار ساعت اخیر صحبت های ضد و نقیض متعددی مبنی بر لغو مجدد این برنامه به گوش می رسید. سرانجام «صدرالدین حسین خانی»، مدیر عامل شرکت ایران گام، دقایقی قبل این خبر را تایید کرد. او توضیح کوتاهی در این زمینه ارائه کرد و گفت:«عوامل اجرایی کنسرت محمد علیزاده از ۲۹ مهرماه به شکل شبانه روزی در تلاش بودند تا این برنامه در روز دوم آبان برگزار شود. مجوزهای لازم پیرامون کنسرت دوم آبان از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ شده بود اما باید اعلام کنم که متاسفانه این برنامه برگزار نمی شود. از مخاطبان عزیزی که بلیت های برنامه را تهیه کرده بودند عذرخواهی می کنم و به زودی تاریخ جدید کنسرت محمد علیزاده پس از ماه های محرم و صفر اعلام می شود. همچنین عزیزانی که تمایل به دریافت وجه بلیت خود دارند می توانند بلیت خود را به مراکزی که از آنها خریداری کرده بودند عودت دهند.»

از سوی دیگر کنسرت «مازیار فلاحی» هم قرار بود روز اول آبان در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شود. اجرای این برنامه هم به دلیل عزای عمومی در هاله ای از ابهام قرار داشت تا اینکه دقایقی قبل او این متن را روی صفحه شخصی خود منتشر کرد: «هنردوستان و حامیان گرامی؛ با توجه به اخذ مجوزهای لازم از وزارت ارشاد و اداره اماکن و تلاش شبانه روزی عوامل اجرایی و کسب اجازه از مراجع ذیصلاح برای برگزاری کنسرت یکم آبانماه جاری، مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین المللی از برگزاری کنسرت ممانعت به عمل آورد. از تمامی عزیزان شخصا عذرخواهی می نمایم. مراکز فروش در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.» گفتنی است که مازیار فلاحی عکس نامه مجوز اجرای یک آبان خود با مهر و امضای دکتر «پیروز ارجمند»، ریاست دفتر موسیقی ارشاد، را ضمیمه این متن کرده بود.

“وحید لشکری”

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: