جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

اعضای هیئت جشنواره موسیقی فجر اعلام شد

اعضای هیئت جشنواره موسیقی فجر اعلام شد
پاپ موزیک – دبیر اجرایی سی‌امین جشنواره‌ی بین‌المللی موسیقی فجر از حضور نمایندگان همه‌ی گونه‌های موسیقی در این دوره از جشنواره خبر داد.
علی ترابی دبیر اجرایی سی امین جشنواره ی بین المللی موسیقی فجر اظهار کرد: امسال شاهد حضور همه‌ی گونه‌های فعال موسیقی کشور در جشنواره خواهیم بود و نمایندگانی از ژانرهای نواحی، کلاسیک،‌ سنتی و پاپ در سالن‌های مختلف روی صحنه خواهند رفت.

اعضای هیئت جشنواره موسیقی فجر اعلام شد

وی ادامه داد: در جشنواره‌ی سی‌ام موسیقی فجر، مانند دو دوره‌ی گذشته، تمرکز اصلی موسیقی کلاسیک ایرانی بر بخش نسلی دیگر و تمرکز اصلی موسیقی کلاسیک غیرایرانی بر بخش استعدادهای درخشان است.
ترابی با اشاره به مشارکت بخش خصوصی در سی‌امین جشنواره‌ی بین‌المللی موسیقی فجر، گفت: برای اولین‌بار در این دوره، این امکان فراهم شد که جشنواره به سمت مشارکت بخش خصوصی حرکت کند. همچنین در این دوره، این احتمال وجود دارد که بلیت‌فروشی اجراها زودتر از سال‌های گذشته آغاز و به‌صورت تکفیکی سالن به سالن انجام شود.
دبیر اجرایی سی‌امین جشنواره‌ی موسیقی فجر افزود: پوستر این دوره از جشنواره، مراحل پایانی آماده‌سازی را طی می‌کند و هفته‌ی اول دی‌ماه به‌صورت رسمی رونمایی خواهد شد.
سی‌امین جشنواره‌ی بین‌المللی موسیقی فجر به دبیری حسن ریاحی، اواخر بهمن‌ماه در تهران برگزار می‌شود.
در این دوره از جشنواره و در بخش گروه‌نوازی موسیقی کلاسیک ایرانی داریوش پیرنیاکان، مسعود شعاری، اردشیر کامکار، بهداد بابایی و مظفر شفیعی بازبینی آثار را برعهده دارند.
در بخش گروه‌نوازی موسیقی کلاسیک غیرایرانی نیز گاگیک بابایان، جاوید مجلسی، سیاوش ظهیرالدینی،‌ اکبر محمدی و منوچهر صهبایی و در بخش آواز جمعی نیز مهدی شمس نیکنام،‌ نسرین ناصحی،‌ حمید عسکری، میلاد عمرانلو و رازمیک اوحانیان آثار راه یافته به مرحله اول را داوری می‌کنند.
در دوره سی‌ام جشنواره بین المللی موسیقی فجر ۲۰۶ گروه و اثر به جشنواره راه یافته است که هم اکنون توسط هیات انتخاب و داوری در حال بررسی است که با اتمام بازبینی، اسامی گروه‌های راه یافته به مرحله نهایی از سوی روابط عمومی جشنواره اعلام خواهد شد.
خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: