جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

مصاحبه اکران نمی شود

مصاحبه اکران نمی شود

پاپ موزیک – حمله گسترده سایبری به سیستم کامپیوتری شرکت سونی پیکچرز و فاش کردن اطلاعات محرمانه این شرکت، در پی نزدیک شدن تاریخ اکران فیلم کمدی «مصاحبه»(The Interview) بوده که داستان برنامه ریزی CIA برای به قتل رساندن رهبر کره شمالی «کیم جونگ-اون» است. یک مامور دولتی ناشناس به شبکه ان.بی.سی نیوز می‌گوید که ارتباطی بین این حمله و دولت کره شمالی پیدا شده است.

مصاحبه اکران نمی شود

شرکت سونی در پی انتشار این اخبار و تهدیدهای انجام شده از سوی گروه هکرها(محافظان صلح) و پس از این که بسیاری از سینماها از نمایش این فیلم خودداری کرده‌اند، اکران روز کریسمس این فیلم را کنسل کرده و می‌گوید: “ما به تصمیم شرکای خود احترام می‌گذاریم و آن را درک می‌کنیم و می‌دانیم که این تصمیم برای تأمین امنیت کارکنان سینماها و تماشاگران گرفته شده است.”
دولت پیونگ یانگ اوایل امسال در پی انتشار اخبار این فیلم، آن را «نشانه‌ اعلام جنگ» خواند که منجر به  عمل متقابلی «بی رحمانه» خواهد شد. هکرهای گروه «محافظان صلح» چند روز پیش متنی را به صورت آنلاین منتشر کرده و در آن آمریکا را تهدید به انجام عملیات ۱۱ سپتامبر گونه کردند: “زمانی که فیلم «مصاحبه» اکران شود ما به شما نشان می‌دهیم که چه سرنوشت تلخی در انتظار کسانی خواهد بود که قتل و کشتار را به سخره می‌گیرند.”
در پی انتشار این اطلاعیه، ست روگن و جیمز فرانکو بازیگران اصلی فیلم «مصاحبه» حضور خود در اکران نیویورک و تمامی مصاحبه‌ها و مراسم مربوط به این فیلم را کنسل کردند و پس از آن، شرکت لندمارک و دیگر شرکت‌های سینمایی آمریکا اعلام کرده‌اند که این فیلم را اکران نخواهند کرد.
به گزارش نیویورک تایمز کاخ سفید در حال سبک سنگین کردن موقعیت برای دادن پاسخی مناسب به این حرکت و دخالت کره شمالی است. وزارت امنیت داخلی آمریکا روز سه شنبه اعلام کرد که با وجود تهدید هکرهای «محافظان صلح» هیچ سند و مدرکی معتبری دال بر وجود خطر حمله تروریستی برای سینماها و تماشاگران وجود ندارد.
“پریا پورمند”

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: