جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

کنسرت غلام کویتی پور برای اولین بار

کنسرت غلام کویتی پور برای اولین بار

پاپ موزیک – غلام کویتی پور هنرمند قدیمی پس از سال‌ها فعالیت در حوزه هنر، حماسه‌خوانی و موسیقی مذهبی، نخستین کنسرت رسمی خود را برگزار می‌کند.

کنسرت غلام کویتی پور برای اولین بار

غلام کویتی‌پور پس از تغییر در تاریخ برگزاری این برنامه در تاریخ ۲۶ و۲۷ آذرماه در سالن وزارت کشور روی سن می‌رود و با اجرای گلچینی از آثار منتشر شده از خود درهمه این سال‌ها، به اجرای برنامه می‌پردازد.
آلبوم‌های «غریبانه ۱و۲» و آلبوم «خاموش» آثاری هستند که در همه این سال‌ها با صدای این هنرمند قدیمی در ایران منتشر و روانه بازار شده‌اند.
این در حالی ست که «غلام کویتی‌پور» پس از انتشار غیرقانونی نسخه ماکت آلبوم «غریبانه ۲» توسط تهیه کننده آلبوم، با اعتراض و شکایت رسمی توانست مانع ادامه توزیع آن اثر در کشور شود و درباره آن آلبوم اعتقاد داشت: «در این آلبوم به غیر از دو قطعه که صدای اصلی خودم بود، بقیه قطعات تقلید صدای من بود و صدای اصلی من نبود. وزارت ارشاد با انتشار این آلبوم به اسم کویتی‌پور احترام گذاشت اما به خود کویتی‌پور نه. دلیل جمع‌آوری این آلبوم به هیچ‌عنوان بحث مالی نبود دلیل اصلی آن این بود که قطعات صدای من نبود و حتی ملودی‌ها هم برای من نبود.»
لازم به ذکر است این کنسرت قرار بود در تاریخ ۱۳ و ۱۴ آذر در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شود و بنا به دلایل نامعلوم برگزاری آن در آن تاریخ میسر نشد.
«محمود سراجی» تهیه کننده این کنسرت درباره این تغییر تاریخ در آن زمان حاضر به گفتگو و اظهار نظر نشد و در آستانه برگزاری این برنامه در تاریخ جدید درباره این تغییر زمان و مکان برنامه توضیح داد: «اتفاقاتی افتاده که لازم می‌دانم حتما درباره آن اطلاع رسانی درست انجام شود. به همین دلیل در تاریخ دوشنبه ۱۷ آذر نشست خبری ویژه‌ای را ترتیب داده‌ایم که با حضور خود آقای «کویتی‌پور» درباره این اتفاقات و البته محتوای این برنامه توضیحات مفصلی را در حضور اهالی رسانه ارائه خواهیم داد تا هرگونه شبهه در رسانه‌ها برای این عدم پاسخگویی در روزهای گذشته، به صورت کاملا شفاف برطرف شود.»
گفتنی‌ست این کنسرت به همت موسسه فرهنگ و هنر «حافظ» به مدیریت «محمود سراجی» روی صحنه می‌رود.
نشست خبری کنسرت «نوای عاشقی» با صدای «غلام کویتی‌پور» روز دوشنبه ۱۷ آذر ساعت ۱۰:۳۰ صبح در سالن تالار وزارت کشور با حضور تهیه کننده این کنسرت و «غلام کویتی‌پور» برگزار خواهد شد و توضیحات مفصل و کامل این برنامه در این نشست دراختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.»

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: