جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

اعلام برنامه تور کنسرت حمید عسکری

اعلام برنامه تور کنسرت حمید عسکری

پاپ موزیک – «حمید عسکری» در فصل زمستان پرکار‌تر از ماه‌های قبل خواهد بود.

اعلام برنامه تور کنسرت حمید عسکری

تور کنسرت‌های این خواننده از روزهای ۱۴ و ۱۵ دی و با اجرا در شهر «اهواز» آغاز می‌شود. او در ادامه به شمال کشور سفر می‌کند و طی روزهای اول و دوم بهمن در گرگان روی صحنه خواهد رفت. مقصد بعدی حمید عسکری شهر تهران است و خواننده آلبوم «خوشبختی» در روز نهم بهمن ماه به دیدار مردم پایتخت می‌رود. کنسرت او طی دو سانس و در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به همت شرکت «سل فا» به مدیریت «مجید طوسی» روی صحنه می‌رود.
عسکری به ترتیب در یازده، دوازده و سی بهمن در شهرهای رشت و ارومیه روی صحنه خواهد رفت. از آخرین روزهای اسفندماه هم تور اروپایی او با اجرا در شهر لندن آغاز می‌شود و دبی و شهرهای آمریکا، در برنامه تور بین المللی حمید عسکری قرار دارند.
خالق سه گانه «کما» این روز‌ها مراحل تولید پنجمین آلبوم خود را دنبال می‌کند. آلبومی که به گفته حمید عسکری تفاوت‌های زیادی با آثار گذشته‌اش دارد و تا کنون جزئیات دقیقی را در مورد آن عنوان نکرده است. «شهاب اکبری»، «کوشان حداد»، «پوریا حیدری» و «امیر بذرافشان» از جمله چهره‌هایی هستند که در حضورشان در این مجموعه قطعی شده است. خوشبختی آخرین آلبوم عسکری بود که در بهمن ۹۲ منتشر شد.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: