جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

رامبد جوان از مردم سیستان عذرخواهی کرد

رامبد جوان از مردم سیستان عذرخواهی کرد

پاپ موزیک –  رامبد جوان بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون که میهمان برنامه «بعضیا» شبکه سوم سیما شده بود، اظهاراتی در پخش زنده تلویزیون داشت که به مذاق هموطنان سیستانی خوش نیامده و با انتقاداتی روبه رو شده است.

البته آقای جوان در متن زیر که به عنوان متن عذرخواهی از هموطنان سیستانی منتشر کرده است، اعلام کرده که آن صحبت ها فقط یک خاطره بوده است و به هیچ وجه قصد بی احترامی به مردم عزیز سیستان را نداشته است. متن عذرخواهی رامبد جوان را که در صفحه شخصی اش در فیس بوک گذاشته بود را مشاهده میکنید

رامبد جوان از مردم سیستان عذرخواهی کرد

” سلام به همه ى ایرونى هاى عزیز.
همونطور که قبل تر گفتم همه ى نظرات و کامنتها رو مى خونم و از دیشب چه جنجالى راه افتاده! همتون مى دونین که من هیچوقت در طول ٢٣ سال کار کردنم براى شاد کردن وخندوندن مردم،هیچ قوم و صنف و جناحى رو مسخره نکردم و باز همتون مى دونین که چقدر شاد بودن و خندیدنتون برام مهمه و براى همین خندوانه رو ساختم. خندوانه اى که در طول ١١۵ قسمتش باعث آزردگى هیچ کس نشد.
اگر مردم سیستان بابت خاطره ى من که به نظر خودم خیلى ساده و دوست داشتنى بود(خاطره ام) ناراحت و دلگیر شدن از تک تکشون عذر مى خوام. بابتش حتى مى تونم در جاى بزرگتر از اینجا هم اعلام کنم که همه رو دوست دارم و قصد تمسخر هیچ کس رو ندارم چه برسه به یه قوم باارزش از اقوام باارزش مملکتم که بهش مى بالم.
ولى رفقاى غیور و دلگیرِمن تا حدود ٢۴ ساعت قبل همه با هم دوست بودیم و من از مهرتون لبریز ،چطور مى شه که ناگهان بابت یک شوخى که فقط یک روایت بود و نه هیچ چیز طراحى شده، همتون این همه خشمگین مى شین و من تبدیل مى شم به دشمن سیستان و سیستانى، تبدیل مى شم به دشمن فرهنگ، تبدیل مى شم به دشمن فقر و زجر و غیرت و استوارى و خشکسالى ملتى که براى همه واضح و آشکارِ که چه بودن و چه هستن.؟؟؟ واقعاً این همه حس توهین از من ؟؟؟ این همه حس تمسخر از من؟؟؟
یا شما منو نمى شناسین یا من شمارو تا به حال نشناختم که این همه بى مهرى و متاسفانه این همه بى ادبى رو باور ندارم … که با فحشها و ناسزاهایى مواجه شدم که لحظه اى تصور کردم دشمن سر سخت ایران و ایرانى هستم.
من شمایى که عشق و مهر و ادب سالیانم رو به باد فحش و ناسزا و قضاوتهاى بى اساس گرفتین مى بخشم. از شمایى هم که از شوخىِ لحظه اى من آزرده شدین عذر خواهى مى کنم. یادمون باشه ما هموطنیم و خواهر و برادر. در یک خانواده مطمئن ترین چیز عشق و مهر و بخششه. باز هم دوستتون دارم. و خواهش مى کنم به این بى مهرى و متاسفانه بى حرمتى پایان بدین. مخلص رامبد جوان.”
خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!
ZJAHAN می گويد: پاسخ دادن

هنوزم ازقوم سیستان طلبکاره باباتواصلاتوحرفات توهین نکردی ولی لهجه لهجه ی اونا نبود

احسان می گويد: پاسخ دادن

با سلام
به نظر من یه فرد وقتی در پخش زنده یه برنامه شرکت میکنه باید به گونه ای رفتار کنه که ضمن ابراز عقاید و موارد مورد نیاز برنامه احترام و حریم اقوام و افراد حفظ بشه این برخورد آقای جوان بسیار بی ادبانه و اشتباه بوده و باید عذرخواهی کنه، نمیشه که با هر چیزی شوخی کرد!!!!!!
می ترسم تا چن روز دیگه با عقاید دینی مون هم شوخی دربیاره مثل اون روزنامه شارلی عبدو!!!!!!!
خیلی متاسفم خیلی….

بهزاد می گويد: پاسخ دادن

اقای رامبد برو شخصیته خودتو مسخره کن و یه تجدیده نظر درباره ی زندگیه خودت بکن…. هر کسی ک مهمونه برنامه ات میشه تو ب هر نحوی مسخره اش میکنی …. بقیه رو ک دیگه هیچی….
یاحق
بهزاد از چابهار شهرستانه سیستان بلوچستان

ارسال دیدگاه: