جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

پنج کنسرت در سالن میلاد

پنج کنسرت در سالن میلاد

پاپ موزیک –  بعد از ۲ ماه وقفه در برگزاری کنسرت های موسیقی پاپ به تازگی دور جدید کنسرت ها آغاز شده است

پنج کنسرت در سالن میلاد

سعید مدرس، بابک جهانبخش، شهرام شکوهی، کامران رسول زاده و سامان جلیلی به ترتیب در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه خواهند رفت.

در همین راستا ابتدا در تاریخ ۳۰ دی ماه مطابق با سه شنبه «سعید مدرس» خواننده آلبوم «ساحل چمخاله» در دو سانس به روی صحنه خواهد رفت. مدرس که چند سالی را در سکوت کامل به سر می برد، مدتی است قطعات جدیدی را در فضای مجازی منتشر می کند که با استقبال بسیاری خوبی مواجه شده اند. او روز ۳۰ دی برای سومین بار پا به استیج سالن میلاد خواهد گذاشت که این بار برخلاف دو دفعه پیشین کنسرت وی طی ۲ سانس برگزار می شود.

همچنین در تاریخ ۱ و ۲ بهمن ماه «بابک جهانبخش» که به تازگی آلبوم «مدار بی قراری» را منتشر کرده است به دیدار هواداران خود خواهد رفت. جهانبخش پس از انتشار آلبوم «مدار بی قراری» کنسرت هایی را در تهران و شهرستان ها برگزار کرده بود که بار دیگر آنها را از سر خواهد گرفت.

خواننده بعدی این لیست کسی نیست جز «شهرام شکوهی»، این خواننده که سال گذشته آلبوم موفق «کولی عشق» را منتشر کرد در تاریخ ۳ بهمن ماه مطابق با جمعه در ۲سانس به روی صحنه خواهد رفت.

پس از این سه خواننده، نوبت به خواننده هایی می رسد که به تازگی با این موسسه قرارداد منعقد کرده اند.

خواننده اول کسی است که بیشتر با عاشقانه هایش مشهور است. «کامران رسول زاده». این خواننده در تاریخ ۱۲ بهمن ماه و در یک سانس (۱۸:۰۰) به روی استیج نمایشگاه میلاد خواهد رفت. او پیش از این اجرا آلبوم جدید خود را منتشر خواهد کرد. آلبوم ۱۵ قطعه ای با نام «دستای نامحرم» که تمامی ترانه های آن توسط خود رسول زاده سروده شده اند و آرون حسینی، پدرام آزاد، محمدرضا رهنما، میلاد فرهودی و … نیز از جمله تنظیم کنندگان این آلبوم هستند.
خواننده دوم هم جوان آینده دار موسیقی کشور «سامان جلیلی» است. کسی که به تازگی اولین آلبوم رسمی خود را با نام «پرتگاه» روانه بازار کرده است. این خواننده جوان در تاریخ ۱۲ بهمن ماه و در یک سانس (۲۲:۰۰) به روی صحنه خواهد رفت تا برای اولین بار به صورت رسمی به روی استیج حاضر شود.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: