جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

آخرین مطالب انجمن ورود به انجمن

  • هیچ پستی وجود ندارد.

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

برنامه‌ای برای آمدن به ایران نداریم !

برنامه‌ای برای آمدن به ایران نداریم !

اعضای گروه موسیقی «جیپسی کینگز» می‌گویند هیچ برنامه‌ای برای آمدن به ایران و اجرای کنسرت در این کشور ندارند.

طی هفته‌های گذشته اخبار مختلفی در مورد حضور این گروه در ایران به نقل از «پیروز ارجمند» رئیس دفتر موسیقی وزارت ارشاد در رسانه ها منتشر شده بود، اما حالا این گروه در گفت‌وگو با روزنامه شرق اعلام کرده‌اند که برنامه‌ای برای اجرای کنسرت در ایران ندارند.

برنامه‌ای برای آمدن به ایران نداریم !

طی خبرهای منتشر شده اعلام شده بود که تالار وزارت کشور از ۲۰ تا ۲۶ اردیبهشت ماه سال جاری برای اجرای این گروه موسیقی رزرو شده‌، اما کولی‌های «مونت پلیه» و «آرلس» در جنوب فرانسه، فعلا مشغول برنامه‌ریزی برای اجرای کنسرت درشهر «آناهایم» کالیفرنیا در تاریخ ٢٧می‌ (ششم خرداد) است.

این گروه اعلام کرده که «ما هیچ برنامه‌ای برای آمدن به ایران نداریم، البته گه‌گاه دعوت‌نامه‌هایی دریافت می‌کنیم و می‌دانیم گروه‌های تقلبی زیادی وجود دارند که از نام و برند «جیپسی‌کینگز» استفاده می‌کنند تا کنسرت‌های خود را برپا کنند، اما هواداران واقعی ما توجهی به آن‌ها ندارند و تفاوت‌ها را تشخیص می‌دهند.»

آن‌ها در پاسخ به این پرسش که نگاه شما به مخاطبان ایرانی چگونه است؟ می‌دانید ترانه‌های «بامبولیو» و «جوبی جوبا»‌ی شما همان‌قدر در جهان معروفند که در ایران؟ گفته‌اند: «ایران کشوری متمدن با فرهنگی غنی است و تاجایی‌که می‌دانیم موسیقی ایران برای خود طرفداران زیادی دارد. طبیعی است موسیقی ما در چنین فضا و اتمسفر فرهنگ‌پروری، هواخواه داشته باشد.»

با این حال اما گروه جیپسی کینگز آرزوی دیدن ایران را دارند، آن‌ها گفته‌اند: «موسیقی برای همیشه بخشی از زندگی مردم خواهد بود. ما «کولی»هایی هستیم که زمان را درنوردیده‌ایم و سرزمین‌های بسیاری را زیرپا گذاشته‌ایم. مطمئن باشید روزی کولی‌وار به ایران خواهیم آمد، تا قبل از آن زمان، شما می‌توانید بنویسید: «سلاطین کولی در آرزوی دیدار سرزمین پارس.»

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: