جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

جزئیات اولین آلبوم سینا حجازی اعلام شد

جزئیات اولین آلبوم سینا حجازی اعلام شد

اخبار موسیقی – نخستین آلبوم رسمی سینا حجازی که جزو معدود چهره‌های موسیقی داخلی ست که در سبک «رگه» فعالیت می‌کند، پس از اخذ تمامی مجوزهای لازم اواخر اردیبهشت امسال روانه بازار موسیقی کشورمی شود.

جزئیات اولین آلبوم سینا حجازی اعلام شد

نخستین آلبوم رسمی این خواننده «رویا» نام گرفته که شامل ده قطعه است و خود سینا حجازی تمام ترانه‌های آنرا سروده و ملودی‌های آلبوم را نیز ساخته است. دو قطعه از آثار آلبوم نیز توسط «امیر عظیمی» و «بهنام ابطحی» تنظیم شده‌اند و بقیه آثار را خود حجازی تنظیم کرده است. این آلبوم شامل ده قطعه است که هفت قطعه جدید و سه قطعه قدیمی را شامل می‌شود.

حجازی درباره این آلبوم و دغدغه‌هایی که در نخستین آلبوم رسمی‌اش داشته گفت: «این آلبوم تکه تکه‌های ذهنی‌ست که فقط در موزیک می‌تواند بلند پروازی کند و هر بار که چشمش را باز می‌کند باز هم در اتاقش است.»

او همچنین درباره تاخیر در انتشار آلبوم نیز توضیح داد: «دلیل تاخیر انتشار آلبوم همزمانی تمرینات کنسرت و تحویل آلبوم بود که باعث شد چند هفته‌ای تاریخ انتشار عقب بیفتد.»

آرش پاکزاد میکس و مستر ۶ قطعه از این آلبوم را انجام داده است و «بزرگمهر حسین‌پور» نیز طراحی جلد این اثر را بر عهده داشته است.

این آلبوم تحت امتیاز شرکت «هنر اول» تولید شده و پخش خواهد شد.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: