جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

مدیرعامل جدید خانه سینما انتخاب شد

مدیرعامل جدید خانه سینما انتخاب شد

اخبار سینماآتیلا پسیانی سخنگوی خانه سینما درباره انتخاب مدیرعامل خانه سینما گفت: با توجه به سوابق صنفی و مدیریتی رضا میرکریمی به اتفاق آراء وی به عنوان مدیرعامل خانه سینما انتخاب شد.

مدیرعامل جدید خانه سینما انتخاب شد

رضا میرکریمی فیلمساز سینمای ایران که فیلم هایی چون «امروز»، «یه حبه قند»، «زیر نور ماه»، «خیلی دور خیلی نزدیک» و … را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است، به عنوان مدیرعامل خانه سینما انتخاب شد.

آتیلا پسیانی سخنگوی خانه سینما درباره انتخاب رضا میرکریمی به عنوان مدیرعامل خانه سینما گفت: با توجه به سوابق صنفی و مدیریتی رضا میرکریمی به اتفاق آراء وی به عنوان مدیرعامل خانه سینما انتخاب شد.

وی در پایان عنوان کرد: این انتخاب پس از بررسی و رایزنی های لازم و متقاعد کردن رضا میرکریمی به پذیرش این مسئولیت صورت گرفت.

در مجمع عمومی جامعه اصناف سینمای ایران که اسفند ماه برگزار شد ابراهیم مختاری به عنوان رییس هیات مدیره و محمدرضا موئینی، بهمن اردلان، آتیلا پسیانی، کامران ملکی، شادمهر راستین و سید مهدی خادم به عنوان اعضای اصلی، حمیدرضا آشتیانی پور و محمدرضا سکوت به عنوان اعضای علی البدل و همچنین عبداله اسفندیاری به عنوان بازرس اصلی و ایمان کرمیان به عنوان بازرس علی البدل، منتخب های مجمع عمومی خانه سینما به عنوان دیگر اعضا سیزدهمین هیات مدیره خانه سینما معرفی شدند.

میرکریمی پیش از این از سال‌ ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۷ مدیرعامل خانه سینمای ایران بوده است. محمدمهدی عسگرپور در طول ۵ سال گذشته مسئولیت مدیر عاملی خانه سینما را برعهده داشته است.

ابراهیم مختاری انتخاب رضا میرکریمی به عنوان مدیر عامل خانه سینما را مثبت ارزیابی و تاکید کرد پیگیری امور صنفی از اولویت‌های این نهاد صنفی است.

 ابراهیم مختاری رییس هیات مدیره خانه سینما ضمن مثبت ارزیابی کردن انتخاب رضا میرکریمی به عنوان مدیرعامل این نهاد صنفی گفت: پس از بررسی گزینه‌های مختلف برای مدیرعاملی خانه سینما، هیات مدیره در نهایت به گزینه رضا میرکریمی رسید و معتقد هستم که انتخاب خوبی بود.

وی ادامه داد: هیات مدیره جدید خانه سینما در چارچوب اساسنامه این نهاد صنفی در حال تدوین سیاست و برنامه هایی برای انجام امور سینماگران است و میرکریمی هم به انجام رساندن این امور را در اولویت قرار داده است.

رییس هیات مدیره خانه سینما در پایان صحبت های خود به اولویت های هیات مدیره و مدیر عامل خانه سینما اشاره کرد و گفت: پیگیری مسائل صنفی مانند تامین امنیت شغلی، تلاش برای بهبود نقش دولت در سینما، ایجاد تسهیلات در تولید از اولویت های این نهاد صنفی است.

منبع:مهر

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: