جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

بزرگداشت پوران درخشنده در جشنواره فیلم شهر

بزرگداشت پوران درخشنده در جشنواره فیلم شهر
اخبار سینما – مراسم بزرگداشت پوران درخشنده به پاس یک عمر فعالیت در عرصه سینمای ایران در پنجمین جشنواره بین المللی فیلم شهر برگزار می شود.

بزرگداشت پوران درخشنده در جشنواره فیلم شهر

مراسم بزرگداشت پوران درخشنده به پاس یک عمر فعالیت در عرصه سینمای ایران در خرداماه سال جاری در پنجمین جشنواره بین المللی فیلم شهر برگزار می شود.

جشنواره بین المللی فیلم شهر که از تاریخ ۳ تا ۱۲ خردادماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود در نظر دارد در بخش «بزرگداشت‌ها» از پوران درخشنده کارگردان فیلم‌هایی چون «رابطه»، «پرنده کوچک خوشبختی»، «عبور از غبار»، «زمان از دست رفته»، «عشق بدون مرز»، «شمعی در باد»، «رویای خیس»، «بچه‌های ابدی»، «خواب‌های دنباله دار» و «هیس! … دختر‌ها فریاد نمی‌زنند» تقدیر کند.

پوران درخشنده فیلمساز، محقق و نویسنده متولد کرمانشاه است و تحصیلات تکمیلی خود را در مدرسه عالی تلویزیون و سینما (دانشکده فعلی صدا و سیما) در سال ۱۳۵۴ به اتمام رسانده و در سازمان صدا و سیما به عنوان مستندساز مشغول به کار شد.

بزرگداشت مجید مجیدی، رسول صدرعاملی و منوچهر محمدی در دوره های پیشین این جشنواره برگزار شده است.

پنجمین جشنواره بین المللی فیلم شهر توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از تاریخ ۳ تا ۱۲ خردادماه به دبیری سیاوش حقیقی در تهران برگزار می‌شود.

منبع:مهر

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: