جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

کامران رسول زاده در فستیوال بین المللی تقدیر شد

کامران رسول زاده در فستیوال بین المللی تقدیر شد

اخبار موسیقی – فستیوال بین المللی شعر باکو در کشور آذربایجان با شرکت شاعران به نام از کشورهای مختلف برگزار و از آثار آنها تقدیر شد که در بین این شاعران، نام «کامران رسول زاده» خواننده و ترانه سرای ایرانی به عنوان نماینده ى شعر فارسى به چشم میخورد.

کامران رسول زاده در فستیوال بین المللی تقدیر شد

این فستیوال که با مدیریت کانون نویسندگان کشور آذربایجان و با عنوان جشنواره «صد شعر» برگزار شد، به معرفى آثار شاعران کشورهاى ایران، ترکیه، روسیه، بلاروس، فنلاند، ازبکستان، آذربایجان و  چند کشور دیگر پرداخت و در پایان از آثار شاعران تقدیر بعمل آمد که «کامران رسول زاده» نیز دیپلم افتخار این جشنواره ى بین المللى را دریافت نمود. گفتنى ست این جشنواره به مناسبت روز جهانی شعر چندی پیش برگزار شد و بهانه ای براى گردِ همایىِ شاعران از نقاط مختلف دنیا و ترویج شعر به عنوان گنجینه ى مشترک فرهنگ جهان بود، قرار است آثار برگزیده ى این جشنواره در کتابى به زبان ترکی و روسی ترجمه شده و چاپ شود.

شایان ذکر است که یکى از شاعران برجسته ى حاضر در این جشنواره، «آتااُل بهرام اغلو» شاعر سرشناس ترکیه بود که حضورش نشانگر اهمیت و اعتبار این جشنواره به حساب مى آمد.

تاکنون ۳ کتاب شعر، یک کتاب نمایش نامه و دو آلبوم موسیقی به نام های «بی سرانجام» و «دستای نامحرم» از کامران رسول زاده منتشر شده است.

“صنم قلی زاده”

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: