جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

گفتگو با حمید عسگری درباره آلبوم جدید

Hamid Askari Neshane Mehraban گفتگو با حمید عسگری درباره آلبوم جدید

اخبار موسیقی – پنجمین آلبوم «حمید عسکری» در یک قدمی انتشار قرار دارد. این اثر که با همت شرکت «سل فا» به مدیریت «مجید طوسی» تولید شده تا نیمه اردیبهشت ماه و از سوی شرکت «هنر اول» به مدیریت «مجید محسنی» در بازار توزیع خواهد شد. از سوی دیگر حمید عسکری روز اول خردادماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه خواهد رفت. کنسرتی که اولین اجرای زنده مجموعه جدیدش به حساب می آید و پس از حدود یک سال و نیم با قطعات آلبوم «خوشبختی» خداحافظی می کند. به سراغ این خواننده رفتیم و او برای اولین بار تاریخ انتشار آلبوم و جزئیات کنسرت اول خرداد ماه خود را عنوان کرد:

گفتگو با حمید عسگری درباره آلبوم جدید

 • چندی پیش انتشار عکس شما به همراه «پوریا حیدری» و «شهاب اکبری» و اعلام این موضوع که کارهای آلبوم جدید به پایان رسیده خبرساز شد. کمی بیشتر در مورد آن عکس توضیح می دهید؟

من و شهاب و پوریا نسبت به سایر عوامل آلبوم با همدیگر صمیمی تر هستیم و مدتها است که با همدیگر دوست هستیم. انتشار این عکس ها با هدف اطلاع رسانی به مخاطبان بود و اینکه می خواستیم بگوییم کارهای آلبوم به پایان رسیده است.

 • blt گفتگو با حمید عسگری درباره آلبوم جدید  یعنی کنسرت اول خرداد با اجرای آلبوم جدید است؟

مهمترین نکته کنسرت اول خرداد این است که به احتمال ۹۹ ممیز ۹ دهم درصد آلبوم جدید تا اواسط اردیبهشت منتشر می شود. به همین دلیل اولین رونمایی از آلبوم جدید در این کنسرت خواهد بود.

 • blt گفتگو با حمید عسگری درباره آلبوم جدید  تاریخ انتشار قطعی نشده است؟

برنامه ریزی شرکت «هنر اول» برای روز پانزده اردیبهشت است. مجوز اشعار اخذ شده و به امید خدا تا روز سه شنبه مجوز موسیقی ها را هم دریافت می کنیم. زمانی که مجوز موسیقی صادر می شود یعنی اصل قضیه تمام شده است. در این مدت هم مراحل پایانی کارها انجام می دهیم. تنظیم ها مدتها است که به اتمام رسیده و تا زمان انتشار ریزه کاری هایی که باقی مانده را به اتمام می رسانیم.

 • blt گفتگو با حمید عسگری درباره آلبوم جدید  با این حساب همه چیز تمام شده پس قضیه آن یک دهم درصد چیست؟!

در کار ما همیشه اتفاقات ناگهانی رخ می دهد که باعث می شود ارائه یک اثر با تاخیر همراه شود. آن یک دهم درصد را هم به همین دلیل در نظر گرفته ام در حالی که از نظر ما و شرکت پخش، تمامی برنامه ریزی ها برای پانزده اردیبهشت است.

 • blt گفتگو با حمید عسگری درباره آلبوم جدید  اگر به هر دلیلی آلبوم در تاریخ مقرر منتشر نشد باز هم در کنسرت اول خرداد، قطعات آلبوم جدید را اجرا می کنید؟

در هر صورت، چه آلبوم جدید منتشر شود و چه نشود، ما قطعات این مجموعه را در کنسرت اجرا می کنیم.

 • blt گفتگو با حمید عسگری درباره آلبوم جدید  کنداکتور این برنامه چگونه خواهد بود؟

بخش عمده آثار به آلبوم جدید اختصاص دارد و چند اثر پرطرفدار و خاطره انگیز را هم اجرا می کنیم.

 • blt گفتگو با حمید عسگری درباره آلبوم جدید  برگردیم به آلبوم جدید و اینکه اسم اثر قطعی شده است؟

خیر. آلبوم از آن اسم هایی دارد که در لحظه آخر و ناگهان اعلام می کنیم!

 • blt گفتگو با حمید عسگری درباره آلبوم جدید  یعنی تا قبل از پخش هم اسم را اعلام نمی کنید؟

بعید می دانم و هنوز مشغول بررسی هستیم.

 • blt گفتگو با حمید عسگری درباره آلبوم جدید  اواخر سال گذشته طی گفتگویی که داشتیم همکاران خود در تیم تولید را معرفی کردید. تغییری در این بخش به وجود آمده است؟

«پوریا حیدری»، «شهاب اکبری»، «مسعود جهانی» و «کوشان حداد» تنظیم کننده ها هستند. «کاظم موسوی»، «علی عباسی»، «امین بامشاد» و «علی ایلیا» هم ترانه سراها هستند.

 • blt گفتگو با حمید عسگری درباره آلبوم جدید  آلبوم با چند قطعه بسته می شود؟

تا این لحظه برنامه ریزی ما برای ۱۲ قطعه است. قطعا به این تعداد اضافه نخواهد شد اما احتمال دارد که ۲ اثر حذف شود. به این ترتیب حداکثر ۱۲ و حداقل ۱۰ قطعه خواهیم داشت.

 • blt گفتگو با حمید عسگری درباره آلبوم جدید  در گفت‌وگوی قبلی که داشتیم به این نکته اشاره کردید که یک بار سی دی آلبوم «کما ۱» را از پنجره ماشین به بیرون پرت کردید! برای آلبوم جدید که چنین اتفاقی رخ نداده است؟!

خیر (می خندد). می توانم بگویم که فضای این آلبوم برای شما زیاد قابل پیش بینی نیست. پس از آلبوم «خوشبختی» شاید از من توقع فضای دیگری را داشته باشید ولی می توانم بگویم که شنوندگان این آلبوم غافلگیر خواهند شد. به نظر من این آلبوم از خوشبختی کامل تر است و انتخاب قطعات و همه مسائل دست به دست هم داد تا اثر کامل تری داشته باشیم.

 • blt گفتگو با حمید عسگری درباره آلبوم جدید  برای اجرا در شهرستانها برنامه ای قطعی شده است؟

برای شهرهایی نظیر تبریز، اردبیل، ارومیه، شیراز، آبادان، زاهدان و اراک و چند شهر دیگر قرارداد بسته ایم و مراحل مجوز آنها در حال سپری شدن است. هر زمان که مجوزها صادر شود در این شهرها نسبت به برگزاری کنسرت اقدام می کنیم. یقینا یک کنسرت ویژه در مرداد و شهر تهران خواهیم داشت. آن زمان دیگر آلبوم هم جا افتاده و در واقع کنسرت اصلی این آلبوم در ماه مرداد خواهد بود.

 • blt گفتگو با حمید عسگری درباره آلبوم جدید  به دلیل اینکه برای اولین بار خبر قطعی انتشار آلبوم را عنوان می کنید و شاید هم آخرین گفتگوی شما تا آن زمان باشد، دوست دارم به عنوان کلام آخر با طرفدارانتان صحبتی داشته باشید.

از همراهی همه این عزیزان و انرژی مثبتی که به ما می دهند تشکر می کنم. انگیزه اصلی کار کردن ما هستند و هر خواننده ای برای مخاطبانش کار می کند. اگر مخاطب نباشد اصلا کار هم توجیهی ندارد. نکته دیگر اینکه من خودم آلبوم را دوست دارم و فکر می کنم فضای آن به سلیقه مخاطبانم نزدیک است. این امید را در دل خودم دارم که شاید با این آلبوم یک اتفاق ویژه برای همه ما رخ دهد.

“وحید لشکری”

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: