جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

آلبوم جدید حمید عسکری مجوز گرفت

az%20eshgh آلبوم جدید حمید عسکری مجوز گرفت

اخبار موسیقی مجوز تازه‌ترین آلبوم موسیقیایی حمید عسکری خواننده موسیقی پاپ کشورمان باعنوان ˝از عشق˝ توسط واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد.

آلبوم جدید حمید عسکری مجوز گرفت

حمید عسکری ضمن اعلام اینکه این اثر درچهار خردادماه در سراسر کشور انتشارخواهد یافت، افزود : آلبوم “از عشق” ، نتیجه‌گیری ۱۰ سال فعالیت من در عرصه موسیقی پاپ است. وی ضمن بیان اینکه موسیقی پاپ کشور بشدت دچار تکرار شده بیان داشت: در این آلبوم سعی کردم نسبت به آلبوم‌های قبلی فضای جدید ومتنوع تری داشته باشد وتکراردرآن اتفاق نیفتد ،درکل من ازاین آلبوم راضی هستم .

حمید عسکری در ادامه افزود: در این آلبوم از کار ترانه‌سراهای حرفه‌ای استفاده شده، همچنین ملودی‌های آن جدید است و افراد مختلف آهنگسازی و تنظیم آن را انجام داده‌اند .این خواننده مطرح کشور در خصوص نام‌گذاری این آلبوم گفت: شعار دوره یازدهم ریاست جمهوری تدبیر و امید است و در این مدت ریاست جمهوری همه چیز در راه بهتر شدن پیش می‌رود. من هم می‌خواستم اسمی انتخاب کنم که انرژی مثبت به مردم بدهد و همه در جامعه انرژی مثبت داشته باشند.

وی درباره نحوه برگزاری کنسرت‌ها بیان داشت : برای برگزاری کنسرت‌ها پس انتشار آلبوم “ازعشق” ۲۳ مرداد در تهران و بعد از عید فطر اولین کنسرت تور شهرستان‌ها در شیراز و سپس در اصفهان برگزار خواهد شد.

این آلبوم صوتی در ۱۲ قطعه به آهنگسازی حمید عسکری، مهدی دارابی، حسین قربانپور و حمید فریزند تهیه شده است. تنظیم آن را نیز پوریا حیدری، جهان مسعودی، شهاب اکبری و کوشان حداد با اشعاری از کاظم موسوی، علی بحرینی، حمید فریزند، حمید عسکری، امیربذرافشان، امیر بامشاد، کاظم موسوی، علی ایلیا، علی عباسی و حمید فریزند عرضه شده است . مجوز انتشار این اثر برای شرکت فرهنگی -هنری آوا نوای سل فا ، صادر شده است.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: