جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

آلبوم جدید حمید عسکری مجوز گرفت

آلبوم جدید حمید عسکری مجوز گرفت

اخبار موسیقی مجوز تازه‌ترین آلبوم موسیقیایی حمید عسکری خواننده موسیقی پاپ کشورمان باعنوان ˝از عشق˝ توسط واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد.

آلبوم جدید حمید عسکری مجوز گرفت

حمید عسکری ضمن اعلام اینکه این اثر درچهار خردادماه در سراسر کشور انتشارخواهد یافت، افزود : آلبوم “از عشق” ، نتیجه‌گیری ۱۰ سال فعالیت من در عرصه موسیقی پاپ است. وی ضمن بیان اینکه موسیقی پاپ کشور بشدت دچار تکرار شده بیان داشت: در این آلبوم سعی کردم نسبت به آلبوم‌های قبلی فضای جدید ومتنوع تری داشته باشد وتکراردرآن اتفاق نیفتد ،درکل من ازاین آلبوم راضی هستم .

حمید عسکری در ادامه افزود: در این آلبوم از کار ترانه‌سراهای حرفه‌ای استفاده شده، همچنین ملودی‌های آن جدید است و افراد مختلف آهنگسازی و تنظیم آن را انجام داده‌اند .این خواننده مطرح کشور در خصوص نام‌گذاری این آلبوم گفت: شعار دوره یازدهم ریاست جمهوری تدبیر و امید است و در این مدت ریاست جمهوری همه چیز در راه بهتر شدن پیش می‌رود. من هم می‌خواستم اسمی انتخاب کنم که انرژی مثبت به مردم بدهد و همه در جامعه انرژی مثبت داشته باشند.

وی درباره نحوه برگزاری کنسرت‌ها بیان داشت : برای برگزاری کنسرت‌ها پس انتشار آلبوم “ازعشق” ۲۳ مرداد در تهران و بعد از عید فطر اولین کنسرت تور شهرستان‌ها در شیراز و سپس در اصفهان برگزار خواهد شد.

این آلبوم صوتی در ۱۲ قطعه به آهنگسازی حمید عسکری، مهدی دارابی، حسین قربانپور و حمید فریزند تهیه شده است. تنظیم آن را نیز پوریا حیدری، جهان مسعودی، شهاب اکبری و کوشان حداد با اشعاری از کاظم موسوی، علی بحرینی، حمید فریزند، حمید عسکری، امیربذرافشان، امیر بامشاد، کاظم موسوی، علی ایلیا، علی عباسی و حمید فریزند عرضه شده است . مجوز انتشار این اثر برای شرکت فرهنگی -هنری آوا نوای سل فا ، صادر شده است.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: