جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

گزارش تصاویر کنسرت بنیامین بهادری در میلاد تهران

Benyamin گزارش تصاویر کنسرت بنیامین بهادری در میلاد تهران

اخبار موسیقی در حالی که دوستداران بنیامین منتظر آلبوم جدید این خواننده هستند، گروه «بنیامین موزیک» در دو شب متوالی در تهران و سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه رفت.

گزارش تصاویر کنسرت بنیامین بهادری در میلاد تهران

رونمایی از تیزر آلبوم جدید این خواننده؛ «بنیامین ۹۴»،  نخستین بخش این کنسرت بود که با حدود چند دقیقه تاخیر در سانس دوم آغاز شد؛ تیزری خوش ساخت و البته ساده و بدون هرگونه فضاسازی‌های کامپیوتری که باعث شد در ابتدای برنامه تمام حاضران در سالن در سکوت به تماشای این تیزر بپردازند.
بنیامین با قطعه «احساس مالکیت» کنسرتش را آغاز کرد و روی صحنه آمد و به مرور به اجرای قطعات پرطرفدار قدیمی و جدیدش پرداخت. این خواننده در همان ابتدای  برنامه اش رو به حاضران در سالن گفت: «بیایید امروز همه آرزوهای خوب هم را عملی کنیم و با هم شبی ویژه و پرخاطره بسازیم و حسرت چیزهایی که در زندگی مان به آنها نرسیده‌ایم را نخوریم و سعی کنیم امشب بهترین و زیباترین شب عاشقانه‌ای باشد که در کنار هم هستیم.» بنیامین بهادری همچنین اواسط برنامه اش گفت: «امشب باید رکورد بزنیم و تا زمانی که ساعت رسمی تعطیلی تهران از راه می‌رسد، باید با هم بخوانیم و رکورد اجرای تعداد قطعات را در این کنسرت بشکنیم.»
«آهای تو»، «کاش ندونه»، «قهوه»، «من امشب می‌میرم»، «عشق داغ من»، «می‌دونم»، «دنیا دیگه مث تو نداره»، «هفته عشق»، «حالم بده»، «ضربان قلبم»، «تو خود عشقی» و… از جمله قطعاتی بودند که این خواننده در طول این کنسرت به اجرای آنها پرداخت و سپس همچون اکثر اجراهای قبلی‌اش سراغ قطعه «می دونم یه وقتایی دلم برات تنگ می‌شه» رفت و از همه حاضرین خواست چند باری بخش اول این قطعه را با هم بخوانند.
«تنگ غروب»، «چند مترمکعب عشق»، «هر کی به من می‌رسه»، «عشق در روز قیامت» دیگر قطعات اجرا شده در این کنسرت بودند و بنیامین در بخش انتهایی صحبت‌هایش نیز گفت: «درباره روز قیامت همیشه صحبت‌ها و نقل‌قول‌های زیادی شنیده‌ایم و حتی در کتاب‌های آسمانی‌مان هم در این باره بسیار نوشته‌اند. اینکه همه از هم فرار می‌کنند و هیچ کس منتظر دیگری نیست و همه در حال فرارند. ولی من مطمئنم که در آن روز هم عده‌ای عاشق در پی عشق‌شان هستند و نگرانش می‌شوند. عشق حتی در روز قیامت هم زنده است…»
در این کنسرت که با کارگردانی مستانه مهاجر همراه بود، آلن بارسخیان (گیتار الکتریک)، استیو آوانسیان (درامز)، آرش سعیدی (گیتار باس)، علیرضا میرآقا (ترومپت و پرکاشن)، محمد موجرلو (گیتار آکوستیک) و علی منصوری (رهبر ارکستر و کیبورد) در گروه «بنیامین موزیک» ساز زدند و «سلیم احمدی» (مدیربرنامه های بنیامین) نیز از سوی این خواننده در سالن به حاضرین در جمع معرفی شد.
شرکت «بنیامین موزیک» و «شرکت پیام» (شاهین ترابی) تهیه کنندگی این کنسرت را بر عهده داشت و از این پس نیز قرار است کنسرت های این خواننده تحت امتیاز شرکت «بنیامین موزیک» در تهران روی صحنه برود. همچنین رسول ترابی به عنوان مدیر اجرایی گروه را همراهی می کرد.
مجتبی محرمی از جمله چهره های حاضر در سالن بود که بنیامین در هنگام معرفی او رو به حاضران گفت: «لقب «باغیرت» تنها و تنها لایق یک بازیکن است و آن هم یک پرسپولیسی تیر به نام مجتبی محرمی.» پژمان بازغی، سام درخشانی، نوید محمودی و جمشید محمودی (تهیه کننده و کارگردان فیلم «چند متر مکعب عشق»)، پژمان جمشیدی، بهاره افشاری، آزاده زارعی، فرزاد حاتمی (فوتبالیست) و…  از دیگر مهمانان حاضر در سالن بودند.

“بهمن بابازاده”

.

برای دانلود فول آلبوم بنیامین بهادری کلیک کنید.

.

Benyamin%201 گزارش تصاویر کنسرت بنیامین بهادری در میلاد تهران

Benyamin%202 گزارش تصاویر کنسرت بنیامین بهادری در میلاد تهران

Benyamin%203 گزارش تصاویر کنسرت بنیامین بهادری در میلاد تهران

Benyamin%204 گزارش تصاویر کنسرت بنیامین بهادری در میلاد تهران

Benyamin%205 گزارش تصاویر کنسرت بنیامین بهادری در میلاد تهران

Benyamin%206 گزارش تصاویر کنسرت بنیامین بهادری در میلاد تهران

Benyamin%207 گزارش تصاویر کنسرت بنیامین بهادری در میلاد تهران

Benyamin%208 گزارش تصاویر کنسرت بنیامین بهادری در میلاد تهران

Benyamin%209 گزارش تصاویر کنسرت بنیامین بهادری در میلاد تهران

Benyamin%2010 گزارش تصاویر کنسرت بنیامین بهادری در میلاد تهران

Benyamin%2011 گزارش تصاویر کنسرت بنیامین بهادری در میلاد تهران

Benyamin%2012 گزارش تصاویر کنسرت بنیامین بهادری در میلاد تهران

Benyamin%2013 گزارش تصاویر کنسرت بنیامین بهادری در میلاد تهران

Benyamin%2014 گزارش تصاویر کنسرت بنیامین بهادری در میلاد تهران

Benyamin%2015 گزارش تصاویر کنسرت بنیامین بهادری در میلاد تهران

Benyamin%2016 گزارش تصاویر کنسرت بنیامین بهادری در میلاد تهران

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: