جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

بهنام صفوی از بیمارستان مرخص شده است

بهنام صفوی از بیمارستان مرخص شده است

اخبار موسیقی – هاتف حسینی: بهنام صفوی که شب گذشته به علت خستگی و کسالت به بیمارستان منتقل شده بود، صبح امروز مرخص شد.

بهنام صفوی از بیمارستان مرخص شده است

پس از انتشار خبرِ بیماریِ بهنام صفوی از سوی رسانه ها و پرداخته شدن این قضیه توسط اکثرِ رسانه های معتبر، شایعه های بسیاری پیرامون این خواننده جوان ایجاد شد. بهنام صفوی که این روزها درگیر اتمامِ تولیدِ قطعه و کلیپ «خدا» برای ویژه برنامه «ماه سپید» است، به علت حجم بالای کار و خستگی، شب گذشته پس از پایان ضبط کلیپ این قطعه به بیمارستان منتقل شد. انتقال صفوی به بیمارستان از همان لحظه های ابتدایی شایعاتِ بسیاری را ایجاد کرد که این قضیه باعث شد تا خبرنگار ما از نزدیکانِ این هنرمند جوان پیگیر وضعیت فعلی او شود.

 

غلامرضا صادقی از نزدیکان و همکاران بهنام صفوی ضمن تایید این خبر گفت: شبِ گذشته و پس از ضبط کلیپ به خاطر کسالت و خستگی بسیار زیاد بهنام را به بیمارستان منتقل کردیم. دکترِ او نیز پیش از این گوشزد کرده بود که بهنام نباید قبل از عمل بیش از حد به خودش فشار بیاورد ولی او به خاطر قولی که برای ساخت این قطعه داده بود چند روزِ پیاپی سر ضبط قطعه «خدا» بود و همین باعث کسالت او شد.

 

صادقی در ادامه نیز افزود: پس از معالجاتی که روی او صورت گرفت، بهنام از بیمارستان مرخص شد و در حال حاضر استراحت می کند.

 

میلاد لطیفی از دیگر دوستان و نزدیکان بهنام صفوی که این روزها پاسخگوی خبرنگاران و روزنامه نگران است نیز از تمام مردم و طرفداران بهنام صفوی درخواست کرد به هیچ عنوان به شایعات توجهی نکرده و اخبار این خواننده خوش صدا را تنها از طریق رسانه های معتبر جویا شوند.

 

شایان ذکر است طی روزهای اخیر جامعه طرفداران بهنام صفوی با انتشار بیانیه ای از برخی رسانه ها به خاطر کوتاهی در پوشش خبری و رسانه ای این موضوع گلایه کرده اند. تماس های پیاپی طرفداران این خواننده با این سایت را بر آن داشت که طی روزهای آتی و برای جلوگیری از حواشی و شایعات گزارش لحظه ای از اتفاقات پیرامونِ این قضیه ارائه دهد.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!
الهام می گويد: پاسخ دادن

خداروشکربهنام عزیز.امیدوارم بزودی خوب شی.واقعا صدای زیبایی داری ازاین بابت بهت تبریک میگم

آرام می گويد: پاسخ دادن

امیدوارم حال ایشون هرچه زودتر خوب بشه.براشون دعا میکنم.چون خودمم مریضم.بخاطر صدای زیباتون و انرژی ای که صداتون بما میده یه دنیا ممنون.

ارسال دیدگاه: