جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

آرش آشتیانی علاقه‌ام به شادمهر باعث شد وارد حوزه موسیقی شوم

654321 آرش آشتیانی علاقه‌ام به شادمهر باعث شد وارد حوزه موسیقی شوم

اخبار موسیقییک خواننده پاپ که در حال اخذ مجوزهای لازم برای انتشار نخستین آلبوم رسمی خود است، یکی از جدیدترین آثار خود را برای انتشار در اختیار سایت «پاپ موزیک» قرار داد.

آرش آشتیانی علاقه‌ام به شادمهر باعث شد وارد حوزه موسیقی شوم

«آرش آشتیانی» که پیش از این نیز قطعاتی را در فضای مجازی با اخذ مجوزهای لازم منتشر کرده بود، درباره رزومه کاری و هنری اش در گفتگو «پاپ موزیک» گفت: «من از سال ۹۰ به صورت رسمی و حرفه‌ای کارم را شروع کردم و حدود ۱۲ قطعه از من منتشر شده است که این قطعه ۱۳ امین اثر من است. زمانی که به صورت جدی وارد این حوزه نشده بودم آثار شادمهر را خیلی جدی دنبال می کردم و یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث شد من وارد حوزه موسیقی در کشور شوم، علاقه‌ام به شادمهر بود و او الگوی من در حوزه موسیقی است.»

آشتیانی درباره همکاران و هنرمندانی که تا کنون با آنها در زمینه موسیقی همکاری کرده است نیز توضیح داد: «معمولا با برخی دوستان و هنرمندان داخلی کار می کنم. ما گروهی بودیم که کارمان را با هم شروع کرده ایم. دوستان و هنرمندانی از جمله «پژواک انتظاری» و «آرشا» که پیش ازاین نیز با هم همکاری‌هایی را داشته‌ایم.»

او درباره همکارانش در قطعه جدیدش «وقتی دوری» نیز گفت: « مهنوش تقی زاده ترانه این اثر را سروده است و ملودی هم از ساخته های خود من است. آترین بی نیاز این قطعه را تنظیم کرده و پیام کیا نیز وظیفه میکس و مسترینگ این اثر را بر عهده داشته است. یکی از آخرین کارهای من است که حدود دو ماه روی این اثر انرژی صرف شده است و امیدوارم مورد توجه دوستداران موسیقی قرار بگیرد.»

این خواننده درباره تصمیم‌اش برای انتشار آلبوم رسمی نیز معتقد است: « سال گذشته خیلی جدی دوست داشتم که آلبومم را منتشر کنم و به شدت هم پیگیر بودم. برخی مراحل هم باید طی می‌شد ولی نشد و انشاالله به زودی این اتفاق خواهد افتاد.»

هم اکنون می توانید قطعه «وقتی دوری» با صدای «آرش آشتیانی» را که برای انتشار در اختیار سایت «پاپ موزیک» قرار گرفته است را با ترانه‌ای از مهنوش تقی زاده، ملودی آرش آشتیانی و تنظیم آترین بی‌نیاز برای نخستین بار در تماشاخانه سایت «پاپ موزیک» بشنوید و دانلود کنید.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: