جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

آلبومی برای معرفی سبکهای گیتار منتشر خواهد شد

آلبومی برای معرفی سبکهای گیتار منتشر خواهد شد

اخبار موسیقی برای اولین بار آلبومی بر پایه نشان دادن و معرفی سبکهای گیتار نظیر کلاسیک، جز، بلوز و راک و… منتشر خواهد شد.

آلبومی برای معرفی سبکهای گیتار منتشر خواهد شد

«مسیح مرشد» که آهنگساز و تنظیمکننده و نوازنده با سابقه گیتار است مدتی در خارج از کشور فعالیت داشت و این آلبوم اولین اثر انفرادی او پس از بازگشت به ایران محسوب میشود. او این مجموعه را با همراهی فرزند خود «آرمین مرشد» تولید خواهد کرد که او هم نوازنده، آهنگساز و تنظیمکننده است. گفته شده تلاش این دو هنرمند معرفی سبکهای متفاوت گیتار به علاقهمندان عام و خاص است و اعتقاد دارند:«آلبومی که در دست انتشار داریم خدمت بسیاری به علاقهمندان گیتار خواهد کرد. به همین منظور از نوازندگان سرشناسی دعوت شده تا بتوان کیفیت اجرایی آلبوم را به سطح آثار بین المللی نزدیک کرد. تمامی قطعات اینسترومنتال هستند و یک یا دو قطعه با خواننده و کرال اجرا خواهند شد.» همچنین ضبط این آلبوم که قرار است در سال جاری منتشر شود.


یکی دیگر از فعالیتهای خانواده مرشد هم به کنسرت شب «جیپسی جز» مربوط میشود که تابستان سال جاری در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد. آرمین مرشد در آن برنامه سرپرست و تنظیمکننده بود و در کنار جمعی از نوازندگان سرشناس موسیقی روی صحنه رفت.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: