جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

آلبوم جدید اسپرینگستین همراه با بازخوانی رودخانه منتشر می‌شود

Untitled 6 آلبوم جدید اسپرینگستین همراه با بازخوانی رودخانه منتشر می‌شود

اخبار موسیقی بروس اسپرینگستین به مناسبت کریسمس مجموعه‌ای منتشر می‌کند که شامل چهار سی‌دی، سه دی‌وی‌دی و یک کتاب است.

آلبوم جدید اسپرینگستین همراه با بازخوانی رودخانه منتشر می‌شود

کلمبیا رکوردز مجموعه‌ی جدیدی از بروس اسپرینگستین (Bruce Springsteen) را منتشر خواهد کرد که « The Ties That Bind: The River Collection» نام دارد. این مجموعه نگاهی مشروح و همه‌جانبه به دوره‌ی کاری اسپرینگستین در زمان انتشار آلبوم «رودخانه» دارد که شامل ۵۲ قطعه روی ۴ سی‌دی می‌شود. از این ۵۲ قطعه تعدادی جدید هستند. بعلاوه چهار ساعت ویدئوی منتشر نشده روی ۳ دی‌وی‌دی هم بخش دیگری از محتویات جدید این مجموعه را تشکیل می‌دهد. محتویات این مجموعه به طور کلی عبارت است از؛ آلبوم دبل «رودخانه»، اولین انتشار رسمی «رودخانه: آلبوم سینگل»، یک سی‌دی از آثار استودیویی EP سال ۱۹۷۹ و ۱۹۸۰، فیلم‌های منتشر نشده روی دو دی‌وی‌دی، تدوین جدیدی از برخی تصاویر آرشیوی که مربوط به اجرای سال ۱۹۸۰ اسپرینگستین در شهر تمپی است، تصاویر آرشیوی از تمرین‌های تور، یک مستند جدید به نام «The Ties That Bind» که درباره آلبوم «رودخانه» است، و یک کتاب شامل دویست عکس و تصویر همراه با مقاله‌ی جدیدی از میکال گیلمور (Mikal Gilmore).

آلبوم «رودخانه» که هسته مرکزی این مجموعه را تشکیل می‌دهد پنجمین آلبوم استودیویی اسپرینگستین است که در تاریخ ۱۷ اکتبر سال ۱۹۸۰ به شکل یک آلبوم دبل منتشر شد و به صدر جدول بیلبورد ۲۰۰ امریکا راه پیدا کرد. گیلمور در یادداشتی که درباره آلبوم رودخانه نوشت آن را «آلبوم محوری اسپرینگستین» خواند.

«رودخانه: آلبوم سینگل» آلبومی است شامل ده قطعه که اسپرینگستین آن‌ها را در سال ۱۹۷۹ ضبط کرد اما هرگز منتشر نشد. او در مورد عدم انتشار این آلبوم گفت: «آهنگ‌ها فاقد آن نیرومندی مفهومی و اتحادی بودند که مد نظر من است.»
«The Ties That Bind»، مستندی که در این مجموعه وجود دارد فیلمی است ۶۰ دقیقه‌ای که توسط تام زیمنی (Thom Zimny)، فیلم‌ساز برنده گرمی و امی تهیه و کارگردانی شده است. این فیلم شامل گفت‌وگویی دوستانه و صمیمی با اسپرینگستین است که درباره دوره پرآشوب و طولانی نوشتن و ضبط آلبوم «روخانه» صحبت می‌کند.

این مجموعه در روز ۴ دسامبر و به مناسبت کریسمس منتشر خواهد شد.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: