جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

آخرین مطالب انجمن ورود به انجمن

  • هیچ پستی وجود ندارد.

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

احسان علیخانی این قضاوت ها درمورد بهنام صفوی درست نیست

احسان علیخانی این قضاوت ها درمورد بهنام صفوی درست نیست

اخبار موسیقی یکی از این افراد چهره و سرشناس کسی نبود جز احسان علیخانی، مجری محبوب برنامه ماه عسل .مجری که بعد از دیدن اجرای بهنام صفوی ضمن تمجید و ستایش از اجرای فوق العاده و بی نقص بهنام صفوی گفت: بهنام روی صحنه بی نظیر و بسیار مسلط بود و توانست یکی از بهترین اجراهایش در چند سال گذشته را به نمایش بگذارد.

احسان علیخانی این قضاوت ها درمورد بهنام صفوی درست نیست

مجری ماه عسل که در برنامه هایی که اجرای آن را به عهده دارد، بسیار در مورد قضاوت نکردن انسان ها صحبت می کند و همیشه یاد آور می شود که کار قضاوت به عهده خداست و انسان ها نباید این کار را انجام دهند ، درباره بهنام صفوی و بیماریش ادامه داد: در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی حرف هایی زده می شود مبنی بر اینکه بهنام صفوی خود را بیمار نشان می دهد تا بتواند محبوبیت و محبت بیشتری را به سمت خود بکشد که واقعا انسان را متاسف می کند این صحبت ها در دوره این نیز برای مرتضی پاشایی زده می شد.

علیخانی در ادامه افزود:  ۱۵ روز مانده به ماه عسل ۹۳ درست زمانی که قرار شده مرتضی پاشاییتیتراژ ماه عسل را اجرا کند بسیاری از افراد چهره و سرشناس در حوزه موسیقی کشور با من تماس گرفتند و گفتند که این ماجرا یک سناریو از قبل تعیین شده است و بیماری در کار نیست و فریب این ماجرا را نخور.

وی در پایان گفت: معظلی در شبکه های اجتماعی وجود دارد که عده ای انسان های تهی با به لجن کشیدن چهره ها و نخبگان جامعه در حوزه های مختلف سعی در کم کردن مشکلات درونی و عواطفی خود دارند و من یقین دارم این افراد  روزی بابت این کار غیر دوستانه خود باید جواب گو باشند و تاوان بدهند.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!
عاشق امپراطور صدا می گويد: پاسخ دادن

الهی بمیرم برای مرتضی مظلومم که قبل از آسمانی شدنش جسم و جانش را آزار دادند و الان که دیگه نیست با حرفای تند و تیزشان روح برادرم رو اذیت می کنند خدا به حق امام حسین و حضرت عباس ازشون نگذره دست از سره امپراطورم بردارید. اقای صفوی شما هر کی که باشید حق ندارید به مرتضی پاشایی توهین کنید خدا شفاتون بده

ارسال دیدگاه: