جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

فکر نمی کنم محسن چاوشی بتواند کنسرت برگزار کند!

فکر نمی کنم محسن چاوشی بتواند کنسرت برگزار کند!

اخبار موسیقی – «رضا رشیدپور» مجری قدیمی صدا و سیما به تازگی گفت و گو های اینترنتی جذابی را به عنوان «دید در شب» به راه انداخته که توجه اهالی زیادی را به خود جذب کرده است، رشیدپور در یکی از قسمت ها یک خواننده معروف سبک رپ  را به برنامه اش دعوت کرده تا روبروی او بنشیند و به سوالاتش پاسخ دهد. آنچه در ادامه می خوانید بخشی از صحبت های «امیرحسین مقصدلو» معروف به «امیر تتلو» با رضا رشیدپور است:

فکر نمی کنم محسن چاوشی بتواند کنسرت برگزار کند!

_ در محاوره با آدم های مختلف فحش می دهم و البته همه ی ما در محاورات مان یک رفیق صمیمی داریم که به او فحش می دهیم.

_هم محسن بنگر و هم پیام صادقیان از رفقای من هستند و آن ها خواستند برای کمک به تیم سر تمرین بروم و من هم این کار را کردم که آن حاشیه ها پیش آمد. البته فر می کنم اینکه پرسپولیس را درگیر حاشیه کردم زیاد هم بد نشد چون این حاشیه ها هم نوعی تبلیغ است. دوست داشتم جای علی کریمی را بگیرم. چرا نشود؟ مگر علی کریمی ۸ پا دارد ؟ می خواستم صبح تا شب تمرین کنم چون پیش از این چنین کاری را در فول کنتاکت کرده بودم و این باور را دارم که اگر بخواهم می توانم. تیموریان هم مثل من دم (موهای دم اسبی) دارد. ریش هایش هم کم پست است وگرنه ریش هایش را هم بلند می کرد. ای کاش وقتی می خواستم فوتبال بازی کنم یک تست از من می گرفتند، آن موقع روزی ۴ساعت می دویدم و آمادگی بدنی فوق العاده ای داشتم اما از من تست نگرفتند.

_در حال عکس یادگاری با تعدادی از هواداران بودم که ناگهان دیدم یک نفر چاقو گذاشت پشت سرم و مرا برد داخل ماشینی که چها ر نفر دیگر هم در آن بودند. به خاطر آن ماجرا شکایت هم کردم اما الان آن ها را بخشیده ام، چون فکر میکنم خدا خودش بزرگترین قاضی است. اگر هم آن ماجرا ساختگی بوده و برای معروفیت باز هم دمم گرم چون انگشتم بخاطر آن ماجر هنوز حس کامل ندارد.

_پول پیش خانه ام را در ایران نداشتم و در همان حین از خارج از ایران پیش نهاد خوبی به من ارائه شد، به همراه تمامی امکانات از قبیل خانه و ماشین و غیره. این شد که به دبی رفتم اما از یک جایی به بعد حس کردم که در حال دپرس شدن و افسردگی هستم و به همین دلیل به ایران بازگشتم. من بچه طلاق هستم و بچه طلاق بدی هم هستم، یادم می آید از لحاظ مالی خیلی تحت فشار بودیم و حتی به همراه مادرم به کمیته امداد رفتیم و برای دریافت کمک فرم پر کردیم، این ها را هیچ کاه فراموش نمی کنم.

_ شرایط من با بازیگران و خوانندگانی که حقوق بگیر هستند فرق می کند، آن ها حقوق می گیرند و باید برخی موارد را رعایت کنند اما من این گونه نیستم، من فقط رعایت حال طرفدارانم را می کنم، من آدمی از دستگاه حکومتی نیستم که «بق بقو» گفتنم ایرادی داشته باشد. «بق بقو» نه فحش است و نه بی اخترامی و نه هیچ حرف بد دیگری که کسی از آن ناراحت شود، ابایی از اینکه بگویم «بق بقو» ندارم، حالا چنین آدمی نباید در مورد انرژی هسته ای آهنگ بخواند؟ قطعه انرژِ هسته ای را برای گرفتن مجوز نخواندم، ما یک پکیجی را برای اجرا به دوستان ارائه کردیم که حقیقتا بزرگ ما هستند و آن ها هم وقتی کیفیت کار را دیدند با ما همکاری کردند. کاری منقود که قبول کردند.

_ من هم در حد و اندازه ها خودم شاعر هستم و می توانم چنان دو پهلو بنویسم که هیچ کس نفهمد؛ اما چون همه مخاطبانم تحصیل کرده نیستند ترجیح می دهم که ساده بنویسم، وقتی تنها تریبون ما فضای مجازی است و جز آن هیچ تریبون دیگری نداریم و در مقابل سایر دوستان با تریبون های مختلفشان به ما فحش می دهند یعنی حق استفاده از اینستاگرام را هم نداریم؟ قطعا خدا ناظر بوده ولی اگر کسی فحش خورده حتما حقش بوده است.

_علی لهراسبی: اصلا نمی شناسم، نه کارهایش را دیده ام و نه چهره اش را می شناسم.

_محمدرضا شجریان: استاد، متاسفانه تحت تاثیر موسیقی اش نیستم و سبک سنتی را دوست ندارم.

_جمشید مشایخی: استاد، دلم نمی خواهد بازیگر شوم اما اگر قرار به بازیگری باشد ترجیح می دهم در فیلم «اردشیر احمدی» (دوست و کارگردان کلیپ های امیر تتتلو) بازی کنم.

_آرمین زارعی: رپ /پاپ، رفیق سابق و رفیق بی معرفت الان

_ایرج قادری: استاد

_علی کریمی: استاد

_محمدرضا گلزار: آرتیست، برای او آهنگ هم ساخته ام اما همخوانی ما دونفر جور در نمی آید چون سبک هایمان با هم همخوانی ندارد.

_اردلان طعمه: دوستی شبیه به فرزند، چشمان قشنگی دارد

_حسین تهی: خواست ولی نتوانست

آمانو( دبیرکل آژانس انرژی هسته ای): تتلو او را نمی شناخت و وقتی رشیدپور او را معرفی کرد و به او گفت تو که_ برای انرژی هسته ای آهنگ خواندی چطور او را نمی شناسی؟ گفت: من برای مردم ایران خواندم و نمی دانستم ایشان آزانس هم دارند. یعنی زنگ بزنیم ماشین می فرستند؟

_مسعود کیمیایی: استاد، اگر کیمیایی بگوید برایم بازی کن حتما این کار را می کنم.

_برج میلاد: نامرد، خیلی ها را در خود جای داد که حقشان نبود، اما من که حقم بود آن جا کنسرت بگذارم نتوانستم، در این قسمت رشیدپور درباره دلیل کنسرت نگذاشتن محسن چاوشی از تتلو پرسید و او گفت: فکر می کنم آن صدا را نمی توان به صورت زنده اجرا کرد.

_محمدجواد ظریف: استاد

_توافق هسته ای: نظر خاصی ندارم

_حسن روحانی: رئیس جمهوری که چیز بدی از ایشان ندیدم.

 

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!
عباس می گويد: پاسخ دادن

تتلوآخرین باری باشه که به استاد چاووشی توهین میکنیا.میدونی اگه ما قاطی کنیم چی میشه.تو در حدی نیستی که بخوای حرف بزنی .تویی که برا مجوز گرفتن افتادی به چه کارایی.

مصطفی می گويد: پاسخ دادن

افرین بر تو باهات موافقم
تتلو در حدی نیستی که بخوای نظر بدی

یونس می گويد: پاسخ دادن

شیرم و جوی شغالان نبود آبخورم.
آخه تتلو تو کجا و چاووشی کجا.مثل اینکه بخوای مسی رو با یه بازیکن معمولی درجه دو مقایسه کنی.
این بار اولت نیست بعد از توهین به مرحوم پاشایی حالا دوباره این کار رو با چاوشی کردی. پا تا بیشتر از گلیمت دراز تر نکن.

احسان می گويد: پاسخ دادن

ببین کی اومده راجع به محسن چاووشی نظر میده هههههههه

eshqe tataloo می گويد: پاسخ دادن

عاشقتم ک انقد رکی ب مولا . چ قد مردی ک حتی گفتی از کمیته هم پول گرفتی.درباره چاوشیم گل گفتی

میلاد می گويد: پاسخ دادن

،تو که به حساب ایقدر رکی ((از در عقب)) چرا نگفتی افغانی هستی ها ؟؟؟ دلو جرأت داشته باشن بگو ، قول میدم طرفدارات علاقشون نسبت بهت بیشر میشه چون اونام افغانین!!!
حالا که دقت میکنم میبینم سبکتم بیشتر سبکه آهنگایه افغانیه،افغانی

احمد می گويد: پاسخ دادن

حتی اگه چاووشی صداش طبیعی نباشه بازم به دل میشینه . شعراش به دل میشینه . اگه حتی هیچوقت کنسرت نده باز آقای خاص همه ماست . باز عاشقشیم و واسه صداش دلتنگیم . تو برو یه فکری به حال خودت بکن بدبخت که پاچه خوار چه کسایی شدی ! صدای چاووشی بغض نشکسته گلوی عاشقاس

نادر تتلو می گويد: پاسخ دادن

حق با داش امیر اگه راس میگه کنسرت بزاره دیگه…ببین چاووشی کجای کاره ک طرفداراش با این لحن حرف میزنن ..حرفی ندارم..زنده باد تتلیتی

میلاد می گويد: پاسخ دادن

وای وای ابولفضلی چه رویی داری واویلا ،بیا برو یره با او قیافشو صداشو خواندنشو آهنگاشو ……. تو اصلأ کی هستی که داری در مورد محسن چاوشی نظر میدی ……ن ک ب ت ….. خجالت بکش دیگه،حتمأ باید همه جا همیشه همه خیطش کنن،

sahra می گويد: پاسخ دادن

هردوشونوو دوس دارم..لدفن توهین ممنوع
کی میخاین یادبگیرین این چیزارو هاااا؟؟؟

ارسال دیدگاه: