جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

قطعه پاییز را برای مرتضی پاشایی نساختم

قطعه پاییز را برای مرتضی پاشایی نساختم

اخبار موسیقی «سروش دادخواه» ترانه سرای جوان و با آتیه کشور که سابقه همکاری با افراد معتبری را در حوزه موسیقی دارد به تازگی قطعه جدید با نام «پاییز» منتشر کرده است.

قطعه پاییز را برای مرتضی پاشایی نساختم

ترانه و ملودی قطعه جدید این خواننده حاصل تلاش خودِ اوست و تنظیم آن را شاهین متولی برعهده داشته است. دادخواه در توضیحات این آهنگ نوشته است: این قطعه را به یاد مرتضی پاشایی ساخته ام». همچنین این خواننده در حاشیه این آهنگ  متنی را در اختیار «پاپ موزیک» قرارداده که در ادامه آن را مشاهده می کنید:

«می دانم که این روزها هرجا اسمی از مرتضی پاشایی عزیز برده می شود بسیارحساسیت برانگیز است و حتی طرفداران او روی استفاده یا سواستفاده های احتمالی از نام مرتضی حساس هستند، کسانی که آثار من را پی گیری می کنندمی دانند که آثار من همیشه جلوتر از نامم حرکت می کنند و هیچ گاه از تبلیغات مرسوم هیچ استفاده ای نکرده ام، ما قطعه ای را ساختیم و در زمان ساخت اثر به هیچ عنوان این قطعه را برای مرتضی نساختیم، اما بعد که نتیجه کار را گوش دادیم حس پاییز ۹۳ و غم از دست دادن مرتضی عزیز برایمان تداعی شد و تصمیم گرفتیم این اثر را به مرتضی پاشایی تقدیم کنیم، امیدوارم این اثر تسکینی باشدبرای خانواده و دوست داران این خواننده و همچنین خوشحالم که خواننده محبوبم تا ابد در تاریخ ماندگار شد»

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: