جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

مهدی یراحی مثل مجسمه را به قلب کویر برد

مهدی یراحی مثل مجسمه را به قلب کویر برد

اخبار موسیقیخواننده آلبوم «مثل مجسمه» دو شب از آخرین روزهای تابستان را مهمان مردم کویر بود. «مهدی یراحی» که ایام پرکار و شلوغی را سپری می‌کند برای اولین بار در شهر یزد روی صحنه رفت و سه سانس برنامه را برای مخاطبانش اجرا کرد.

مهدی یراحی مثل مجسمه را به قلب کویر برد

کنسرت یزد این خواننده در حالی برگزار شد که بلیت‌های دو سانس اول او ظرف مدت کمتر از یک هفته به پایان رسید و این برنامه برای یک سانس دیگر هم تمدید شد. از نکات حائز اهمیت کنسرت یراحی در یزد می‌توان به رپرتوار متفاوت او در هر سه سانس اشاره کرد. این خواننده و «نیما رمضان»، رهبر ارکسترش، بر خلاف روال معمول حتی کنسرت‌های تهران برای هر سانس قطعات متفاوتی را تدارک دیده بودند و محتوای هیچکدام از برنامه‌ها به یکدیگر شباهت نداشت.

مهدی یراحی بلافاصله پس از این اجرا به تهران بازگشت تا خودش را برای ادامه تور کنسرت‌های مثل مجسمه آماده کند. او پس از اجرای ۳۱ شهریور در شهر رشت به ساری سفر خواهد کرد تا دوم مهر در مرکز استان مازندران روی صحنه برود. خواننده «منو رهاکن» در ادامه باز هم به پایتخت بازمی‌گردد تا برنامه خود را روز ششم مهر در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار کند. برنامه‌ای که بلیت‌های سانس اول آن به پایان رسیده و تعداد محدود بلیت‌های باقی مانده سانس دوم آن از طریق سایت ایران کنسرت به فروش می‌رسد.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: