جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

پاییز امسال تور کارگاه هاى آموزشى على قمصرى در شهرهاى مختلف برگزار مى‌شود

پاییز امسال تور کارگاه هاى آموزشى على قمصرى در شهرهاى مختلف برگزار مى‌شود

اخبار موسیقی «علی قمصری» – آهنگساز و نوازنده‌ی تار-  درباره‌ی هدفش از برگزاری این کارگاه ها می‌گوید: «هدف اصلى برگزارى این ورک شاپ‌ها ، کاهش نیاز هنرجویان به استاد و ایجاد خودباورى و استقلال در یافتن مسیر رو به رشد در موسیقى است.

پاییز امسال تور کارگاه هاى آموزشى على قمصرى در شهرهاى مختلف برگزار مى‌شود

به باور من، دلیل وجود سلیقه‌هاى متنوع در امر آموزش، غناى موسیقى ایرانى است که هرکسى بر بخشى از آن متمرکز است؛ اما این تعدد سلایق، باعث ایجاد سردرگمى و بلاتکلیفى در هنرجویان مى‌شود. از طرفى با وجود اینکه شیوه‌ی تدریس سمعى، تجربى، سینه به سینه و مکتب خانه‌اى را در انتقال ظرایف موسیقى ایران ضرورى می‌دانم، معتقدم که این شیوه بدون تدریس متدیک و آکادمیک علمى ، شیر بى یال و دم پرورش می‌دهد.»

بخشى از ورک شاپ‌ها به کلاس خصوصى با هنرجویان پیشرفته اختصاص دارد و کلاس‌هاى فنون اجرایى، تحلیل ردیف و مقدمات آهنگسازى و مبانى نظرى موسیقى ایرانى به صورت گروهى انجام می شود. این کارگاه‌ها ۲۴ و ۲۵ مهر ماه در شهرستان یزد، ۲۶ و ۷ مهرماه در کرمان، ۵ و ۶ آبان در مشهد، ۹ و ۱۰ آبان در بندرعباس، ۱۲ و ۱۳ آبان در شیراز، ۱۴ و ۱۵ آبان در اصفهان، ۱۶ و ۱۷ آبان در اراک، ۱۸ و ۱۹ آبان در بروجرد، ۲۰ و ۲۱ آبان در همدان، ۲۲ و ۲۳ آبان در کرمانشاه، ۱ و ۲ آذر در زنجان،  ۳ و ۴ آذر در تبریز و ۵ و ۶ آذر در اردبیل انجام خواهد شد.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: