جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

پرونده کنسرت‌های نیمه اول سال مهدی احمدوند بسته شد

Babak Jahanbakhsh Concert 94 31 پرونده کنسرت‌های نیمه اول سال مهدی احمدوند بسته شد

اخبار موسیقی تور کنسرت‌های نیمه اول سال «مهدی احمدوند» به پایان رسید. این خواننده جوان موسیقی پاپ پس از اینکه در سال ۹۳ اولین اثر رسمی خود به نام «از این ساعت» را روانه بازار کرد به شکل جدی وارد فاز اجراهای زنده شد.

پرونده کنسرت‌های نیمه اول سال مهدی احمدوند بسته شد

مهدی احمدوند با همراهی «مهدی کرد»، تهیه کننده و مدیر برنامه‌هایش، سال ۹۴ را هم پرکار آغاز کردند و ادامه دادند. احمدوند از ابتدای سال جاری تا کنون به بیش از چهل شهر ایران سفر کرده و کنسرت‌های متعددی را در اقصی نقاط ایران روی صحنه برده است. او همچنین شهریور و مهر شلوغی را سپری کرد.

از جمله بزرگترین اجراهای چند وقت اخیر او می‌توان به کنسرت در شهرهای ایلام و بوکان اشاره کرد که طی روزهای اول و هجدهم شهریور برگزار شد. او سپس به شهرهای «جلفا» و زاهدان سفر کرد و به ترتیب در روزهای ۲۴ شهریور و  ششم و هفتم مهرماه در این شهرها روی صحنه رفت. او در ادامه به کرمانشاه سفر کرد و ۴ سانس برنامه خود را طی روزهای نهم و دهم مهر در تالار انتظار این شهر روی صحنه برد. همچنین قرار بود که مهدی احمدوند و گروهش چهارم مهرماه در تهران برنامه داشته باشند که به دلیل فاجعه «منا» و اعلام عزای عمومی آن برنامه لغو شد.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: