جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

کنسرت آثار خاطره انگیز ناصر چشم آذر برگزار می‌شود

کنسرت آثار خاطره انگیز ناصر چشم آذر برگزار می‌شود

اخبار موسیقیمدیر عامل شرکت «آوای دوران» از برگزاری کنسرت نوستالژی های استاد «ناصر چشم آذر» در تالار وحدت خبر داد.

کنسرت آثار خاطره انگیز ناصر چشم آذر برگزار می‌شود

 رسول ترابی صبح امروز درباره برگزاری نخستین گنسرت نوستالژی های استاد «ناصر چشم آذر» به «پاپ موزیک» گفت: «اولین کنسرت بزرگ استاد ناصر چشم آذر در تاریخ ۱۹ مهر ماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد.»

ترابی درباره جزئیات بیشتر این کنسرت نیز گفت: «این کنسرت ترکیبی از موسیقی های خاطره انگیز و بی کلام استاد است از قبیل آلبوم «باران عشق» موسیقی فیلم‌هایی چون «خواهران غریب»، «قصه های مجید» و… که با ارکستر بزرگ روی صحنه می رود. بخش دیگری از این برنامه هم مروری بر آثار نوستالژی استاد چشم آذر است که قطعا مورد توجه دوستداران موسیقی قرار خواهد رفت.»

این گزارش می افزاید، ناصر چشم‌آذر موسیقی‌دان، آهنگ‌ساز و تنظیم کننده ایرانی است. او برادر کوچکتر منوچهر چشم آذر است و در سایه تعلیمات پدرش اسماعیل چشم آذر مراحل اولیه موسیقی را فرا گرفت. او در کودکی ساز آکاردئون را انتخاب نمود. در ۱۲ سالگی به همراه پدرش وارد ارکستر آذربایجانی رادیو ایران می‌شود. در ۱۳ سالگی جایزه ویژه موسیقی را در مقطع دبیرستانی به خاطر نواختن آکاردئون دریافت نمود.

در ۱۷ سالگی رهبری کنسرت ترتیب داده شده در سفارت ایران درعراق رابر عهده می‌گیرد. در ۲۰ سالگی جهت گذراندن دوره جاز به آمریکا مسافرت می‌کند. پس از بازگشت سرپرستی ارکستر شوی تلویزیونی پرویز غریب افشار را برعهده گرفت. در محضر اساتید بنام موسیقی ایران نظیر مرتضی حنانه، ملک اصلانیان دوره‌های تکمیلی را سپری نمود. در سال ۱۳۵۷ به مدت ۵ سال جهت تکمیل دوره موسیقی جاز و موسیقی فیلم به آمریکا مسافرت می‌کند.

«ناصر چشم آذر»از پیشگامان سازهای الکترونیک در ایران می‌باشد و باران عشق یکی از شاهکارهای اوست.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: