جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

کنسرت پاییزی مسعود امامی در شب پایان تابستان اجرا شد

IMG 53471 کنسرت پاییزی مسعود امامی در شب پایان تابستان اجرا شد

اخبار موسیقی«مسعود امامی» خواننده قطعه محبوب «امون بده» به همراه گروه موسیقی اش در حالی روی صحنه رفت که کنسرت با تاخیری طولانی آغاز شد؛ تاخیری که چندین بار حضار را مجبور به دست زدن ها پیاپی کرد تا از خواننده درخواست کنند که بروی صحنه بیاید.

کنسرت پاییزی مسعود امامی در شب پایان تابستان اجرا شد

سرانجام «مسعود امامی» با شروع قطعه ای ریتمیک و شاد به نام «خدا دوسم داشت» روی صحنه آمد. در ادامه نیز قطعه «دلواپسی» را با ترانه ای از «سونیا مکاری پور» اجرا کرد. «مسعود امامی» سخنانش را با گفتن این جمله که “با اینکه این کنسرت در تابستان برگزار می شود اما باز هم امشب این کنسرت حال و هوایی هوایی پاییزی و بارانی دارد”، فضای قطعه «پاییزی» را برای دوستدارانش ایجاد کرد.

***

گلچینی از قطعات آلبوم های «مسعود امامی» به همراه تک آهنگ های منتشر شده اخیر او از جمله «خبر داری که»، «امون بده»، «پاییزی»، «دلم رفت»، «یه مدت»، «دلواپسی»، «دوست دارم» و… آثاری بودند که در این شب اجرا شدند. در این بین قطعه «خبر داری که» قطعه شاد و ریتمیکی است به درخواست حضار با همراهی نوازندگی «بنیامین بیانی» نوازنده ساکسیفون دو بار اجرا شد؛ تک آهنگی که امامی پیش از این اعلام کرده بود که عنوان این قطعه، نام آلبوم جدیدش خواهد بود.

«دلم رفت» نیز قطعه ای بود که «هادی مهجوری» نوازنده تار برای اجرای آن به ارکستر «مسعود امامی» پیوست.

به دلیل درخواست های پیاپی دحاضران در کنسرت، «مسعود امامی» سرانجام «پاییزی» را نیز اجرا کرد. پس از اجرای این قطعه امامی از «منصور ضابطیان» مجری و کارگردان برنامه «رادیو هفت» تشکر ویژه ای به خاطر این قطعه به عمل آورد. ضابطیان به روی صحنه آمد و در پاسخ به تشکر «مسعود امامی» بیان کرد که “همیشه آدم ها از قد کشیدن و پیشرفت دوستانشان خوشحال می شوند و «مسعود امامی» از دوستانی است که در این سال ها قد کشیده و من برای او بسیار خوشحالم.” در ادامه نیز امامی و ضابطیان با شوخی هایشان فضای سالن را به سمت و سویی شاد بردند.

***

پس از اجرای چندین قطعه امامی برای لحظاتی سالن را برای استراحت ترک کرد که درادامه «سعید علیرضایی» گروه ارکستر را معرفی کرد. علیرضا بابایی (کیبورد)، بنیامین بیانی (ساکسوفن)، سامان امامی (گیتار الکتریک)، امید عسکری و محمد جدی‌نژاد (گیتار اسپانیش)، همایون همت‌آبادی (ویولن)، طارق طریقت (پرکاشن)، بهادر فیروز بخت (درامز)، حامد حسینی (کیبورد)، فاطمه سمنانی، سمیرا ملک و شقایق حیاتی (بک وکال) اعضای ارکستر این کنسرت بودند.

در این کنسرت مهمانان ویژه ای از عرصه موسیقی و سینما از جمله «پویا امینی»، «منصور ضابطیان»، «مریم اسدی»، «ساناز کریمی»، «علی ایلیا»، «سونیا مکاری پور»، «حسن علیشیری»، «گرشا قباد»، «محمد چناری»، «محمدرضا مقدم»، «عارف محمدی»، «مسعود مفیدی»، «امیر طبری»، «هومن جوادی»، «فاطمه آل عباس»، «فریبا باقری»، «یلدا انگالی»، «حامد عسگری»، «سعید امیر اصلانی» و… حضور داشتند که هر کدام یک به یک توسط «مسعود امامی» معرفی شدند و مورد تشویق حضار قرار گرفتند.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: