جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

کنسرت گروه میراث در فرهنگسرای نیاوران تهران برگزار شد

DD3A3008 کنسرت گروه میراث در فرهنگسرای نیاوران تهران برگزار شد

اخبار موسیقی – کنسرت گروه «میراث» در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد. این گروه موسیقی سنتی برای برنامه خود قطعاتی از استاد زنده یاد «جلال ذوالفنون» و «آرش قاسمی» را تدارک دیده بود. همچنین تصانیف خاطره انگیز و تکنوازی و چندنوازی اعضای گروه از جمله برنامه‌ریزی‌های آنها برای دیدار با مخاطبانشان بود.

کنسرت گروه میراث در فرهنگسرای نیاوران تهران برگزار شد

این گروه در گرایش‌های مختلف موسیقی سنتی فعالیت دارد و برای این کنسرت بیشتر قطعات موسیقی سنتی عرفانی و صوفیانه را مدنظر قرار داده بود. گروه جوان میراث در این برنامه قطعات «عاشقی بر من»، «لیلی و مجنون»، «سفر»، «یک نظر»، «چهار مضراب شور»، «زیرکش سلمک» و «باز فرود آمدیم» را اجرا کرد.

«امین رحیمی»(نی و سازهای بادی)، «تورج زادپور»(تار)، «سهیل حسنوی»(سنتور)، «عمران فروزش»(تنبک)، «اشکان پورفرخی»(دف و سازهای کوبه‌ای) و «میلاد بیات»(کمانچه) اعضای گروه میراث به سرپرستی «آرش قاسمی»(آهنگساز، نوازنده عود و سه تار و کلارینت) و خوانندگی «بامداد فلاحتی» بودند
.
از سوی دیگر میراث در کنسرت خود پذیرای جمعی از چهره‌های سرشناس نظیر «فریدون شهبازیان»، «پدرام درخشانی»، «هادی منتظری»، «قاسم زارع»، «نعیمه نظام دوست»، «انوش معظمی»، «کاظم هژیر آزاد» و خانم «قدس»(بنیانگذار محک) بود.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: