جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

آلبوم شب خیالی مهدی مدرس مجوز انتشار گرفت

آلبوم شب خیالی مهدی مدرس مجوز انتشار گرفت

اخبار موسیقی واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز آلبوم شب خیالی مهدی مدرس راصادر کرد. مهدی مدرس درگفتگو با روابط عمومی دفتر موسیقی ضمن بیان اینکه قطعات این آلبوم عمد تا «درفضای مجازی پخش خواهد شد، گفت: آلبوم شب خیالی، گزیده برخی از کارهایی بود ه که ازسه سال پیش تهیه شده است و این آلبوم، بیشتر از طریق سایت‌های مجاز و اینترنت دراختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

آلبوم شب خیالی مهدی مدرس مجوز انتشار گرفت

این خوانند ه پاپ کشور، ازحضور آهنگسازوتنظیم کننده‌های مختلف دراین آلبوم خبرداد وبیان داشت: برخلاف آلبوم‌های قبلی‌ام که آهنگسازی و تنظیم و ملودی – غیر از یک قطعه – ازکارهای خودم بود؛ دراین آلبوم از دیگر دوستان، که درکارشان حرفه‌ای هستند استفاده کرده‌ام زیرا این کار می‌تواند ازلحاظ شنیداری، متنوع ترباشدومخاطبان، تفاوت کار را نسبت به آلبوم‌های دیگر من ببینند.

وی درادامه افزود: دراین آلبوم قطعات عاشقم، دریا وشب برفی از کارهای خودم است و حس دیگری به آن‌ها دارم و درتنظیم قطعات از نظرات دوستان تنظیم کننده استفاده کرده‌ام واین آلبوم نسبت به آثاری که تا امروزازمن وارد بازارشده اثر کامل تری خواهد بود.

وی درادامه گفت: بزودی آلبوم چندرسانه‌ای (مدیا) از مجموعه ۶نماآهنگ که قبلا» مجوز دریافت کرده‌اند، وارد بازار خواهم کرد تا مخاطبان راضی‌تر باشند، زیرا آلبومی که بصورت مدیا منتشرخواهد شد، شامل چند کنسرت، بصورت قطعات تصویری و نماآهنگ خواهد بود.

آلبوم موسیقی «شب خیالی» دارای ۷ قطعه: بازی، تسلیم سرنوشت، یه دیوونه، عاشقم، پاییز، شب برفی و دریا بوده و آهنگسازی و تنظیم آن را انوشیروان تقوی، مهدی مدرس، فربد فروغی، شاهین طاهری، معین حبیبی وسید محمد می‌ربستانی انجام داده‌اند.

اشعار این آلبوم را مهدی مدرس، سایه سبک بار، رامین حسینی، میلاد تهرانی و پریسا شکیب سروده‌اند.

گفتنی است مجوز این آلبوم ازطرف دفتر موسیقی درحالی صادر شده که دربرخی ازسایت‌ها از «ممنوع الفعالیت» بودن این خواننده پاپ اخبارکذ بی‌منتشر شده بود.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: