جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

بازگشت به یاران قدیمی

elton john

اخبار موسیقی سی و سومین آلبوم استودیویی التون جان به همکاری تی‌بون برنت (T Bone Burnett) تهیه می‌شود و بازگشتی است به همکاری با نیگل اولسون (Nigel Olsson)، درامر  و دیوی جانستون (Davey Johnstone) گیتاریست قدیمی گروه که در آلبوم قبلی این ستاره ۶۸ ساله موسیقی پاپ حضور نداشتند.

بازگشت به یاران قدیمی

التون جان، ستاره پاپ مورد علاقه ریاست جمهوری روسیه بعد از سه سال خبر از آلبوم جدیدی داده است که با توجه به قطعه اول آن می‌توان گفت بازگشتی است به ریشه‌های موسیقایی در ترانه «راکت‌من».

«شب جنون آمیز فوق‌العاده» سی و سومین آلبوم التون جان روز پنجم فوریه سال ۲۰۱۶( برابر با ۱۶ بهمن سال جاری شمسی)  به صورت جهانی منتشر می‌شود. این خبر را جان برای ۵۰۵ هزار فالورش در توئیتر فاش کرد و لینکی هم از تیزر اولین قطعه گذاشت.

این بار هم برنی تاپین (Bernie Taupin) در نوشتن ترانه‌ها همراه جان بوده است و در تهیه آلبوم هم تی بون برنت او را کمک کرده کسی که در سال ۲۰۱۳  هم تهیه کنندگی آلبوم « The Diving Board» را بر عهده داشت. آلبوم مذکور در زمان انتشار مورد توجه منتقدان قرار گرفت از جمله کارولین سولیوان (Caroline Sullivan)، منتقد گاردین که آلبوم را «ترکیب فوق‌العاده‌ای از پختگی و تازگی» خواند.

آلبوم سال ۲۰۱۳ در بیش از سی سال فعالیت التون جان بود اولین آلبومی بود که هیچ‌کدام از اعضای معمول گروه جان را در بر نداشت. اما برای آلبوم جدید همان اعضای همیشگی گروه کنار هم جمع شده اند. نیگل السون (Nigel Olsson)، درامر همیشگی التون جان و دیوی جانستون (Davey Johnstone)  گیتاریست گروه.

در سال ۲۰۱۶ ما احتمالا شاهد فیلمی هم درباره زندگی التون جان خواهیم بود، فیلم بزرگی که حاوی صحنه‌های زیبایی از تصویر کردن دنیای موسیقی است.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: