جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

تور کنسرت‌های اردشیر کامکار و وحید تاج برگزار می‌شود

تور کنسرت‌های اردشیر کامکار و وحید تاج برگزار می‌شود

اخبار موسیقی «اردشیر کامکار» – نوازنده‌ی ویولون و کمانچه- بعد از ایام محرم و صفر آلبوم جدیدی را با آواز «وحید تاج» منتشر خواهد کرد و این در حالی است که تور کنسرت‌های این دو بعد از این ایام بار دیگر از سر گرفته خواهد شد و البته این بار در شهرهای کردنشین.

تور کنسرت‌های اردشیر کامکار و وحید تاج برگزار می‌شود

«کامکار» تور جدید کنسرت‌های خود را اوایل شهریور ماه آغاز کرد که البته تعدادی از شهرهایی که برای اجرا در نظر گرفته شده بود، به خاطر آنچه بی‌برنامگی از سوی تهیه‌کننده اعلام شد، لغو شد؛ حالا بعد از مدتی وقفه به خاطر فرارسیدن ایام عزاداری سالار شهیدان، قرار است این کنسرت‌ها بار دیگر از سر گرفته شود و در این میان «کامکار» در نظر دارد این اثر را به صورت آلبوم نیز به انتشار درآورد.

این کنسرت‌ها شامل دو بخش فارسی و محلی است که خواننده‌ی بخش محلی آن «حشمت رجب‌زاده» است و «وحید تاج» بخش فارسی آن را می‌خواند و قطعاتی چون  «زهی عشق» با شعری از مولانا، «دیار متروک» با شعری از سایه، تصنیف «بازآمدن» با شعری از مولانا‌ و تصنیف «دل دیوانه» را با شعری از جبار امیری را اجرا می‌کند. در بخش کردی نیز قطعاتی لری،‌ بختیاری و کردی با تنظیم اردشیر کامکار اجرا می‌شود که آسمون ابری‌، مقام عزیز بیگی‌، امشو بارون بباره‌ و … از جمله این قطعات هستند.

سیاوش کامکار (سنتور)، نیریز کامکار (تار)، کامبیز گنجه‌ای (تمبک)، نگار خارکن (کمانچه)، سیروان منهوبی (عود)،‌ ترگل خلیقی (رباب)،‌ کامران احمدی (دف) و قاسم رحیم‌زاده (تار) در این اثر هنرنمایی کرده‌اند.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: