جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

رضایا خط و نشان کشید!

رضایا خط و نشان کشید!

اخبار موسیقی چند ساعت بیشتر از پخش نامه سرگشاده خوانندگان پاپ نمیگذرد که صدای اولین خواننده زیر زمینی بلند شد.

رضایا خط و نشان کشید!

 

دود ساعت ۱۷:۰۵ عصر چهارشنبه با پیگیری اینستاگرام خوانندگان به پیج خواننده زیرزمینی با نام امیررضا طاری یا همان رضایا برخوردم و با پستی مواجه شدم که میشد به راحتی خشم این خواننده را در آن پست حس کرد.
در سال گذشته بعضی از خوانندگان زیر زمینی اقدام به گرفتن مجوز کردند مانند امیرحسین مقصودلو(امیر تتلو) و یا خواننده ای دیگر که با خواننده پاپ ایرانی قطعه ای را اجرا کردند که در ویدیو آن قطعه خواننده زیر زمینی نقش آفرینی میکرد.
به صورت جدی و یا غیر جدی خیلی از خوانندگان زیر زمینی به دنبال مجوز رفتند که تمامشان با دست های خالی از وزارت ارشاد برگشتند.
در تب و تاب ممنوع الفعالیت شدن خوانندگان پاپ و در راستای نوشتن آن نامه سرگشاده خوانندگان که افرادی همچون فرزاد فرزین، حامی، مازیار فلاحی، برادران خسروی، بهنام صفوی و …… امضا کردند حالا صدای اولین خواننده زیر زمینی بلند شده است.
وی در متنی که در صفحه شخصی اش قرار داده است از حمایت نکردن خوانندگان پاپ در راستای ممنوع الفعالیتشان گفته است و در جایی دیگر به اموال شخصی این خوانندگان اشاره کرده است.
متن پست رضایا به شرح زیر میباشد:
با تمام احترامى که واسه خواننده هاى مجاز ایران قائلم ام متأسفانه تو این داستاناى ممنوع الکاریشون هیچ حمایتى نمیتونم ازشون بکنم.وقتى به شما گیر میدن چرا پاى ما غیرمجازارو میکشى وسط ؟
اون موقعى که شما داشتى میلیاردى از کنسرت پول درمیاوردى من داشتم تو کلاب هاى دبى براى درودیوار میخوندم.آخرشم برمیگشتم تو فرودگاه پاسمو میگرفتن و بقیش بماند.
حالا که حساب بانکیتون پر شده،بهترین خونرو دارى،بهترین ویلارو تو شمال دارى و بهترین ماشینو سوار میشى و بهترین کنسرتارو حتى تو امریکا،اروپا و کانادا گذاشتى میخواى کلیپم بدى یعنى همه چیز باهم.ببین دوست عزیز من نه آلبومى به ثبت رسوندم که رونمایش کنم و نه جایى ازم اسمى میتونه بیاد چون غیرمجازم.از جیب خرج کردم وقت گذاشتم و با ترس و لرز ویدئو ساختم تا از اونى که بودم دوربشم.اما همیشه واسه خواننده هاى مجاز ارزش و احترام قائل بودم و اعتراضى نداشتم.اما حالا که شما واسه شروع مجدد کار و کاسبیتون اسم ما غیر مجازارو آوردى وسط تا دوباره جلو فعالیت مارو بگیرن منم ساکت نمیشینم.باید یا به ماهم مجوز بدن با شمارم غیرمجازکنن.
با این متن تند و تیز خواننده زیرزمینی باید دید که خوانندگان پاپ جوابی دارند و یا در روز های آینده زیرزمینی های دیگری هم از این قبیل پست ها در صفحات اجتماعیشان خواهند گذاشت؟ و یا وزارت ارشاد راه حلی برای این موارد در نظر میگیرد یا خیر.
و یا حتی ممکن است از اینجا به بعد رضایا راه سخت تری برای مجاز شدن داشته باشد و برای غیرمجاز کارکردن انگیزه بیشتری پیدا کند.
اما ها و اگر ها زیاد است ولی آنچه که در اولویت میباشد بی شک بررسی ممنوع الفعالیت شدن و نامه خواننده های پاپ میباشد و بررسی درخواست های خوانندگان زیرزمینی و اعتراض هایشان نسبت به اقدام خوانندگان پاپ برای رفع شدن ممنوعیت شان به زمانی دیگر موکول شود.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!
محمد می گويد: پاسخ دادن

ن از رضایا خوشم میاد ن از کاراش ولی حرف حقو زده…خواننده های زیرزمینی با عشق شعر میدن بیرون باید هواشونو داشته باشن

مسلم می گويد: پاسخ دادن

دلم براش سوخت. معلومه خیلی براش سخت بوده 🙁

ارسال دیدگاه: