جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

روح الله یوسفی آثارش را منتشر می‌کند

343 روح الله یوسفی آثارش را منتشر می‌کند

اخبار موسیقی یک آهنگساز و خواننده جوان حوزه موسیقی ایرانی که بیش از هفده سال در محضر اساتید این حوزه به صورت آکادمیک به یادگیری این هنر پرداخته، نخستین آثار رسمی و مستقل خود را روانه بازار موسیقی کشور خواهد کرد.

روح الله یوسفی آثارش را منتشر می‌کند

روح‌الله یوسفی که پیش ازاین شاهد هنرنمایی‌اش در قالب گروه «آوای ماندگار» نیز بودیم و کنسرت‌های این گروه در اریکه ایرانیان با استقبال دوستداران این سبک از موسیقی توام شده بود، فعالیت‌های مستقل خود را آغاز کرده و به زودی آثار این هنرمند در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد.

این آهنگساز و خواننده در نخستین گام از فعالیت‌های مستقل‌اش موزیک ویدئوی رسمی و مجوزدار یکی از قطعات‌اش به نام «پیغام ما» را تهیه و تولید کرده است. آنونس کوتاهی از موزیک ویدئوی «پیغامِ ما» از آلبوم «برای تویی که نمی‌شناختمت…» به آهنگسازی و خوانندگیِ «روح‌الله یوسفی» و به کارگردانیِ‌«امیر مقیمی» برای انتشار دراختیار سایت «موسیقی ما» قرار گرفته است که در ادامه می توانید آنرا از تماشاخانه سایت «موسیقی ما» ببینیدو دانلود کنید.

نسخه کامل موزیک ویدئوی «پیغام ما» هفته آینده در سایت «موسیقی ما» رونمایی و منتشر خواهد شد.قطعه صوتی این اثر نیز همزمان با انتشار موزیک ویدئوی «پیغام ما» منتشر خواهد شد.

موسیقی‌دانان و هنرمندانی چون «ناصر رحیمی» (فلوت) و «آلْوین آوانِسیان» (پیانو) در این نماآهنگ حضور داشته‌اند.

ساختارِ اکسترالِ ایرانی، نوجویی در بیانی جهانی-ایرانی و کاربستِ ساختارهای چند‌صدایی از مشخصه‌های این اثر است.

آلبومِ «برای تویی که نمی‌شناختمت . . .»، به زودی در دسترسِ هنردوستان و علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت و اطلاعات و اخبار آن در سایت «موسیقی ما» منتشر خواهد شد.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: