جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

طرفداران ایتالیایی به آرزویشان رسیدند!

itly 300x198 طرفداران ایتالیایی به آرزویشان رسیدند!

اخبار موسیقی در ماه جولای بود که هزاران طرفدار گروه فوفایترز (Foo Fighters) قطعه‌ی (Learn to Fly) را به امید آن‌که این گروه بزرگ آمریکایی را به سزنا در ایتالیا بکشانند، آن را باز نوازی کردند. حدس می زنید که چی شده؟ بله آن‌ها به آرزویشان رسیدند!

طرفداران ایتالیایی به آرزویشان رسیدند!

روز پنجشنبه ۲۲ اکتبر، دیو گرول (Dave Grohl) اعلام کرد که گروه در تاریخ ۳ نوامبر امسال در ورزشگاه Carisport شهر سزنا به روی صحنه خواهد رفت.

مصدومیت دیو گرول (شکستگی پا) گروه فوفایترز را قوی تر از همیشه کرده!

گروه در حساب شبکه ی Tumblr خودشان نوشتند که، گرول اول چندین پیغامی که از دوستان در ارتباط با این ویدئو دریافت می کرد را نادیده می گرفت. خود گرول می گوید: «اول فکر می کردم که یکی دیگر از این ویدئوهاست مثل گیر کردن سر گربه در یه پاکت یا همچین چیزی، اولش برایم مهم نبود، اما بعد از پیغام ده هزارم، روی لینک کلیک کردم و ویدئویی که دیدم هوش از سرم برد. اینی که می دیدم تعداد زیادی آدم چقدر زمان، انرژی و عشق برای ساخت آهنگ گذاشتند اشکم رد سرازیر کرد.»

بعد از این اجرا، گروه تا ۱۹ نوامبر به تور اروپائی خود ادامه می‌دهد و پس از آن برنامه‌ای برای هیچ کنسرتی ندارد. چه کسی می داند شاید می خواهند به روی ضبط بخش دوم آلبوم Sonic Highways تمرکز کنند.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: