جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

همکاری بابک صحرایی با رضا صادقی حامی بابک جهانبخش و فرزاد فرزین

020 7 175x300 همکاری بابک صحرایی با رضا صادقی حامی بابک جهانبخش و فرزاد فرزین

اخبار موسیقی بابک صحرایی یکی از پرکار‌ترین ترانه‌سرایان موسیقی پاپ است که علاوه بر حضور در فضای هنر، دستی هم بر آتش مطبوعات دارد و با فضای رسانه بیگانه نیست. به همین واسطه هم در نمایشگاه مطبوعات امسال حاضر شد و دقایقی را در غرفه سایت «پاپ موزیک» گذراند. او در این دیدار اشاره می‌کند که پیش از این با مجله خودش در نمایشگاه حضور داشته و درباره این مراسم که هر سال در مصلای تهران برگزار می‌شود، می‌گوید: «نمایشگاه مطبوعات فرصتی است برای اینکه مخاطبان آشنایی بیشتری با رسانه‌ها پیدا کنند. از بُعد دیگر، کنار هم قرار گرفتن رسانه‌ها با فضاهای مفهومی مختلف، می‌تواند منجر به اتفاقات مثبتی شود.»

همکاری بابک صحرایی با رضا صادقی حامی بابک جهانبخش و فرزاد فرزین

بابک صحرایی  از تجربه حضورش در این جشن که مهرماه در تالار وحدت برگزار شد، می‌گوید: «معتقدم که کارهای بزرگ، طبیعتاً تحسین و انتقاد را توأمان به همراه دارند. وقتی بحث انتخاب و گزینش به میان می‌آید، اکثراً برنده‌ها موافق‌اند و کسانی که برنده نشده‌اند، انتقاد دارند. به همین دلیل به کلیت ماجرا نگاه می‌کنم که اتفاق بزرگی است و این حجم از همدلی صورت گرفته بین اهالی موسیقی که مستقیماً توسط رسانه «موسیقی ما» انجام می‌شود، تا به حال سابقه نداشته است. در دو سال گذشته هم ثابت شد که این حرکت، منجر به بروز اتفاقات مثبتی در بطن موسیقی می‌شود. به همین دلیل در کلیت، این کار را بسیار باارزش می‌دانم. چون خودم کارهایی این‌چنینی در فضاهای دیگر انجام داده‌ام و می‌دانم انجام چنین برنامه‌ای که این‌قدر هم خوب انجام شد، چقدر کار سخت و مشکلی است. این برنامه از لحاظ کلیت، بسیار حرفه‌ای بود و فکر می‌کنم فقط در جزئیات انتقاداتی قابل طرح باشد که آن هم در همه کار‌ها وجود دارد. هیچ کاری در جهان وجود ندارد که به صورت مطلق درست پیش برود. مهم این است که ذات و نفس یک کار درست باشد که به نظر من چنین چیزی در جشن «موسیقی ما» اتفاق افتاده است.»

این ترانه‌سرا درباره داوری‌ها و انتخاب‌ها می‌گوید: «من به عنوان کسی که حضور پررنگی در پانزده سال گذشته در موسیقی داشته‌ام، به تمام انتخاب‌ها احترام می‌گذارم.»

  • * همکاری‌ام با رضا صادقی ارزشمند بود

صحرایی در ادامه از فعالیت‌های اخیرش و همکاری‌هایی که در چند ماه آینده منتشر خواهند شد، می‌گوید: «در آلبوم جدید رضا صادقی که به زودی به صورت اینترنتی منتشر خواهد شد، همکاری خیلی خوبی داشته‌ایم که خودم بسیار به آن کار‌ها علاقه‌مندم. رضا خواننده درخشانی است و همکاری‌هایمان هم باارزش بوده، چون رضا صادقی خودش ترانه‌سرای بسیار توانمندی است و نوشتن برای چنین کسی خیلی سخت است. خوشحالم که کارهای انجام شده کارهای درخوری بوده‌اند.»

  • * همکاری با حامی و مانی رهنما

او از انتشار آلبوم امیر کریمی که بعد از ماه صفر منتشر می‌شود، می‌گوید و در ادامه خبر از همکاری با حامی می‌دهد: «چند قطعه هم با همکاری حامی کار کرده‌ام که قرار است به صورت تک‌قطعه حدوداً دو ماه یک‌بار، یک ترک منتشر شود که اولین ترک از این مجموعه هم چند روز پیش در سایت «پاپ موزیک» منتشر شد. دو آلبوم هم با مانی رهنما دارم که انتشار آن‌ها به پیش از عید نمی‌رسد اما قطعاً تک‌قطعاتی از آن منتشر خواهد شد.»

  • * آلبوم فرزاد فرزین تا پیش از عید منتشر می‌شود

صحرایی در گذشته با فرزاد فرزین هم همکاری داشته که این همکاری منجر به تولید قطعاتی چون «به تو مدیونم همیشه» و «می‌بخشمت» شده است. اما همکاری صحرایی و فرزین ادامه‌دار نبود. حالا صحرایی از آغاز فصل تازه همکاری‌هایش با فرزین می‌گوید: «ما دوباره همکاری‌مان را شروع کرده‌ایم که این فرم کار تازه با فرزاد را هم خیلی دوست دارم. این آلبوم تا پیش از عید منتشر خواهد شد. با بابک جهانبخش هم در حال همکاری هستم که تک‌قطعه‌ای از ما منتشر خواهد شد اما فکر می‌کنم آلبوم‌اش بعد از عید منتشر شود.»

  • * همکاری با حسین زمان

او در پایان از همکاری با خوانندگانی می‌گوید که مدت زیادی است اهالی موسیقی کار تازه‌ای از آنها نشنیده‌اند: «با حسین زمان و قاسم افشار هم تعدادی کار جدید انجام داده‌ایم که آن‌ها هم به صورت تک‌قطعه، اوایل زمستان منتشر خواهند شد. به صورت فول‌آلبوم با سه خواننده جدید هم همکاری داشته‌ام که صدای خیلی خوبی دارند و فکر می‌کنم تا اواسط زمستان آلبوم‌هایشان منتشر شود. این‌ مجموع فعالیت‌هایی است که در ماه‌های گذشته داشته‌ام و تا پایان سال منتشر خواهند شد.»

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: