جدید ترین اخبار موسیقی و سینما ایران و جهان

займ на карту срочно

محبوبترین مطالب از دیدگاه کاربران

پیش بینی فروش بیش از ۲ میلیون نسخه از آلبوم جدید ادل در هفته اول

پیش بینی فروش بیش از 2 میلیون نسخه از آلبوم جدید ادل در هفته اول

اخبار موسیقی همانطور ه انتظار می‌رفت، «هلو» تک آهنگ جدید خانم ادل  در سه سال گذشته در صدر جدول «هات ۱۰۰» بیلبورد قرار گرفت و رکورد شکنی هم کرد. در طول هفته اول انتشار، این تک آهنگ ۱٫۱ میلیون بار دانلود شد و با این حساب به طور قطعی رکوردی که در سال ۲۰۰۹ توسط فلورید ، رپر مشهور با آهنگ «راست گرد» ثبت شده بود. «راست گرد» به خوانندگی فلوریدا با ۶۰۰ هزار بار دانلود صاحب رکورد قبلی بود.

پیش بینی فروش بیش از ۲ میلیون نسخه از آلبوم جدید ادل در هفته اول

از زمانی که تیلور سویفت با آهنگ «بلرزون» (Shake It Off) در سپتامبر سال ۲۰۱۳ موفق به کسب این موقعیت شد، ادل اولین زنی است که مستقیم به جایگاه یک این جدول می رود.

با این حساب بعد از قطعات «غلطیدن در اعماق»، «کسی مثل تو» و «باران را به آتش بکش»،  «هلو» چهارمین قطعه از ادل محسوب می‌شود که به صدر جدول راه پیدا کرده.

ویدئوی قطعه «هلو» توسط فیلمساز کانادی – فرانسوی خاویر دولان  ساخته شده است. این ویدئو هم در نوع خودیک رکوردشکن بوده است . از زمان انتشار تا کنون تنها در سایت ویو ۲۰۰ میلیون بار دیده شده است. این ویدئو رکورد سویفت را در ویو(Vevo) هم شکست .  هلو با رقم ۲۷٫۷ میلیون بازدید در روز اول فراتر از موزیک-ویدئو «بد بلاد» به خوانندگی تیلور سویفت قرار گرفت که رکورد  ۲۰٫۱ میلیون ببیننده در روز اول را سایت ویو ثبت کرده بود.

پیش بینی‌ها برای آلبوم جدید ادل که ۲۵ نام دارد (و هلو هم یکی از قطعات آن است) ، اعداد و ارقامی فضایی است.

پیش بینی کنندگان بزرگ این صنعت شرت می بندند که در هفته اول انتشار بیش از ۲ میلیون نسخه از آلبوم فروش برود. از زمان آلبوم  “No Strings Attached”از گروه «ان سینک»  در سال ۲۰۰۰ هیچ آلبومی در هفته اول  چنین رقمی در فروش  نداشته است. ۲٫۴میلیون نسخه رکورد ان سینک در هفته اول بوده است.

خبرنامه:
با عضویت در خبرنامه پاپ موزیک همیشه بروز باشید.
ایمیل خود را بدون www وارد کنید!

ارسال دیدگاه: